Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Brak mocy


JANKO23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,od razu przepraszam za ewentualne błędy czyli gdzie piszę jak itp.. Jestem od niedawna właścicielem audi a4 lim.tdi 96kw M5S AWX 2001 .Problemem jest to że od kilku dni auto stało bardzo wolne ,nie ma przyspieszenia ,w związku z tym kupiłem Vag k Can commander 1.4 full

kilka programów zainstalowałem czyli VAG-COM Release 409-1 , Polski VAG 4.9 no i kilka innych .No i w zwiazku z tym mam kilka pytań,podpowiedzi i wyjaśnienia na forum są dośc trudne do zrozumienia dla całkowitego laika,potrzebowałbym instrukcji trochę prostsze typu (podłączamy vag,uruchamiamy taki program,naciskamy to aby sprawdzić to ,naciskamy tamto aby sprawdzić to itp...,ale wracając do meritum ,otóż gdy uruchomiłem Polski VAG 4.9 ,(stacyjka włączona i wdusiłem klawisz silnik w programie ,potem błedy ,i pojawił się błąd znany 17965 ,skasowałem go ale dziś rano jeżdziłem samochód wolny ,i ten sam błąd wyskoczył .Czy na 100% mam wymieniać ten zawór n75 czy lepiej się powstrzymać ?.Dale chciałem uruchomić AG-COM Release 409-1 aby zrobić testy ,pojawiają się błędy gdy naduszam silnik ,ze brak sterownika ,pojawiają się jeszcze d8a6d29882f792c6.jpg e5d30182fbc9023amed.jpeg jak próbuję to zrobić według instrukcji ''1. dla odczytu błędów w sterowniku silnika [ECU]:

Select [z okienka Select Control Module] > 01-Engine > 02-Fault Codes

po czym zapisujemy wyświetlone błędy [o ile w ogóle są] do pliku .txt i oczywiście zamieszczamy na forum.''

to pole ''faut codes'' jest nieaktywne.Proszę o wyrozumiałośc jednocześnie prosząc o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=Vag+k+Can+commander+1.4+full

trochę dziwnie ta różnica cen wygląda... który kupiłeś i znajdź mi w opisie że współpracuje z VAG-COMem bo chyba ominąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...