Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy ta kierownica podejdzie ?


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Bry :hi:

Chodzi za mną tego typu kierownica

http://allegro.pl/item711523047_kierownica_z_poduszka_audi_a8_2003.html

Czy podeszła by ona do b5 bez większych przeróbek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nawet nie chodzi o cenę bo tu przykład podałem tylko czy dało by ją radę wcisnąć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS nie szalej proszę Cię :notworthy: po co Ci coś czego nawet w 50 procentach nie wykorzystasz nawet jeśli uda Ci sie podpasować wieloklin w co wątpię pewnie trzeba zmienić całą kolumnę to i tak biegów nie będziesz zmieniał na pewno w kierownicy i całej reszty funkcji też pewnie nie uruchomisz, poduszka i te sprawy zejdź na ziemi i kup kiere z esy podobna kaska a i bardziej kozacko wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex mi chodziło o sam wygląd i rzuciłem przykładową po prostu.

Jak by doszło co do czego to na pewno kupiłbym bez łopatek bo nie mam tiptronica niestety.

A czy jest coś złego w tym że chciałem wiedzieć? ;( :polew:

Poza tym czy jeżeli wszyscy zmieniają na esową to ja też muszę? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie musisz oczywiście jak wiesz ja zmieniłem na poliftową czteroramienno w skórce i też jestem z niej zadowolony :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kiera nie pasowała by do reszty deski :gwizdanie:, chyba żebyś coś przymodził, pomijając oczywiście wieloklin, i resztę pierdołów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do b5 raczej licho, a kiera od Rs4 w B5, wieloklin powinien spasować, a cała reszta to już grubsza rzeźba :rolleyes:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 22:41_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6660598[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 22:46_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9286753

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to już mi się eSowa podoba bardziej niż z RS

no nic w takim razie przyjdzie mi pójść tam gdzie wszyscy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no chyba nic innego mi nie zostaje.. a jak to jest z podłączeniem multifunkcji? coś jak głośność radia czy następna nuta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam pojęcia, rozglądam się za zwykłą eSkową, powolutku wysprzedaje stare graty także może się coś narodzi na zimę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak z multi funkcja ale mi już wystarczy kombinacji ze zwykłą kierą tylko poliftową narobiłem sie przy niej troszke i zostal mi tylko do podłączenia tempomat który już został aktywowany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić kiere razem z kolumna kierowniczą, oczywiście z kiera musi byc taśma do poduszki. Dobrze by było jakbyś miał obudowy kierownicy też z polifta ale jeżeli nie toteż nie problem wystarczy odpowiednio ponacinać te stare i taśma też podejdzie. Potem zostaje kwestia podłączenia airbagu oraz sygnału dzwiekowego bo przed liftem to jest osobno a po już razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra nie warta świeczki :thumbdown:

już lepiej z rs4 b7 :decayed:

SoMeS ja myślę że z Citroena C4 najłatwiej i najlepiej będzie zabudować kiere :polew: :polew: :polew: pomyśl jaki szpan kółko sie kręci a środek stoi :shocked:

Do tego nie należy zapomnieć o naklejeniu wlotów na maskę z Pugota :wink4: 206 :evil::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...