Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Brak świstu turbiny


tomi13ka

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna posiadam B6 i po wsłuchaniu się podczas dodawania gazu nie słychać turbawki, czy w tym silniku nie słychać miłego dla ucha świstu tubiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna posiadam B6 i po wsłuchaniu się podczas dodawania gazu nie słychać turbawki, czy w tym silniku nie słychać miłego dla ucha świstu tubiny?

wywal kata to usłyszysz :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim AVF'ie tez nie słyszę. I jestem z tego nawet zadowolony. Jak chcesz ją słyszeć, to wywal kat. Jak turbo będzie na wykończeniu, to tez będziesz słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak turbo będzie na wykończeniu, to tez będziesz słyszał.

Nie jest to reguła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. chodzi oto że stoję na zewnątrz a kolega dodaje gazu i rusza a turbiny nie słychaż, dodam że auto dobrze ciągnie więc turbina chyba działa, tylko mały mankamęt na pierwszym biegu twardy pedał i dopiero po czasie ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zimny Chirurg

Ja w swoim AVF'ie tez nie słyszę. I jestem z tego nawet zadowolony. Jak chcesz ją słyszeć, to wywal kat. Jak turbo będzie na wykończeniu, to tez będziesz słyszał.

Nie ma znaczenia czy jest kat czy go nie ma czy turbawka sie konczy czy tez nie poprostu w niektóych silnikach sobie swiszcze w innych jej nie słychac. Ja niedawno smigałem TDIkiem z katem a turbawka swistała az miło i wcale sie nie konczyła a kat był. Tak ze nie ma zadnych zasad co do swiszczenia turbawki.

A co to tego gazu co mówiłeś ze po chwili ciągnie to poczytaj o turbodziurze. Przechodziłem to samo niedawno.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...