Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Regenracja przełącznika świateł


gtados

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od zakupu autka miałem problem z długimi światłami, załączały mi się przy migaczu w lewo. Postanowiłem to naprawić i zgodnie z opisem http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_regeneracja_przelacznika_swiatel_drogowych-t18542.0.html;msg215280#msg215280 rozebrałem, przeczyściłem.

Teraz długie nie załączają się z migaczami, ale też nie załączają się na stałe, tylko muszę manetkę do siebie odciągać.

Próbowałem wyłapać jak działa ten mechanizm, ale nie udało się.

Jakieś rady?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja mialem ten sam problem z reszta jak kazdy. ale naprawilem to sam zanim trafilem na to forum... troche sie meczylem ze zlozeniem bo na samym koncu podczas skladania zuzylem chyba ze 6 dlugopisow bo mi ciagle sprezynka od mijania uciekala:) powiem tak jedyne co mozna powiedziec.. jesli przed naprawa mozna bylo zalaczyc drogowe bez problemu i same swiecili po zalaczeniu bez koniecnosci trzymania to cos musiales zle zamocowac lub czegos nie zamontowac(naddatek fabryczny po naprawie:) ) proponuje jeszcze raz rozebrac i posprawdzac po kolei w krorym momecie nie zaskakuje....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa załatwiona.

Manetka od migaczy nadtopiła się w miejscu styku z blaszkami od długich świateł, pogiąłem tę blaszkę żeby zwiększyć przestrzeń miedzą nią a stykiem i hula.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...