Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie aerografem - płomienie


Obsession

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem ostatnio swoją zabawę aerografem. Natknąłem sie na filmy pokazowe z malowania płomieni ognia. Na wszystkich takich filmach jest pokazane jak koleś maluje pierwszy zarys płomieni, a poźniej nakłada na to warstwę koloru (zamalowuje całość np na czerwono), ale jest to warstwa półprzeźroczysta (nie zakrywa kształtów tylko nadaje koloru..) Taką warstwę nakłada po namalowaniu kolejnych kształtów, zarysów.. Co to może byc za lakier? Szukałem po forach i na nic takiego się nie natknąłem. Nurtuje mnie to zagadnienie :tongue4: Zastanawiałem się czy nie jest to może poprostu lakier bezbarwny (akryl) zmieszany z niewielką ilością koloru.

Czy ktoś ma pojęcie o czym piszę i zna odpowiedź na to pytanie? :) z góry dzięki za jakieś info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na youtube :wink4:

Sam ostatnio miałem pierwszą zabawę z aero.. ciężko było :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lekko nie jest :tongue4: nie to co ołówek :wink4: patrzyłem na youtubie, próbowałem się wsłuchać w to co mowi po angielsku ale nic z tego nie zrozumiałem.. widziałem tylko na jednym filmie, że ten kolor nazwany był "Orange Glow Kandy" Myślałem, że może ktoś z czymś takim się zetknął

zapomniałem o linku do jednego z tych filmów: http://www.youtube.com/watch?v=kmzawW-yeMA&feature=channel <-tutaj zastosowano taki lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...