Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Odgłos turbiny


myniek

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

może podrzuci ktos link w sprawie gwizdu autka stojącego na postoju po okolo20-30 sek czy to turbina czy cos innego, przeszukalem wszystko i nie moge niestety znaleźć a podobno gdzies jest o tym. dzieki

masz kata?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem turbiny sobie pogwizdują.

Ja ostatnio świrowałem, że turbo robi papa bo coś mi zaczęło gwizdać. Okazało się, że wszystko jest w porządku - turbina trzyma parametry a gwiżdze.

http://www.youtube.com/watch?v=a2-YOySxRtI

U mnie jest mniej więcej taki dźwięk a wszystko :good: Nie ma się czym przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kata mam sprawdzalem ;) wydało mi sie to dziwne no ale skoro piszecie ze nie ma czym sie przejowac to moze i rcja. tak sie zastanawiam czy nie oddac turbo do czyszczenia bo sam sie troche obawiam ze moge cos spierniczyc ale z drugiej strony wez tu zaufaj komus ze zrobi to porządnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie łapie notlaufa to daj spokój .. zobacz jeszcze na plecionkę, ta na zdjęciu przed katem. Przez zniszczoną plecionkę też może gwizdać choć w tym wypadku plecionka może wyglądac ok a być zepsuta. Można sprawdzić czy układ wydechowy nie lata - bo to może wskazywać na rozwaloną plecionkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze puszka jest za sprezarką nie oznacza ze dalej jest tam katalizator :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecionka wydaje się być wporządku, a jeszcze takie pytanko jeżeli podepnę pod Vaga to wykaże jeżeli cos jest z turbiną nie tak i o co chodzi z tym notlaufem?

moze te pytania i śmieszne ale nowy w temacie jestem wiec probuje sie cos dowiedziec :rolleyes:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 16:32_________________________________________________no wlaśnie puszka jest a ciekawe co w środku... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę pewną odpowiedź da ci zrobienie tzw. logów dynamicznych grupy 011.

tutaj masz wszystko opisane"

http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

a kolega przemik ma rację .. ja mam puchę ... tyle że pusta w środku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...