Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Po obniżeniu z jednej strony wyżej


karwat23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki dziwną sytuacje :( , wymieniłem zawieszenie w mojej b6 z oryginalnego 1ba na 1be amorki i sprężyny (przód.zielony zielony zielony niebieski. tył .różowy niebieski) dokładnie sprawdzałem i wyszło na to że przód sie obniżył 20mm a tył z jednej strony (lewej 15mm) a z prawej jest wyżej o 10mm od lewej strony i nie wiem co teraz czy to wina sprężyn czy czego

te zawieszenie wcześniej jeżdziło na b7 sedan 1,9 tdi waga jest taka sama a klient mi wysyłał zdjęcia i u niego siedziała równo może ktoś wie co może być czy poprostu siądzie z czasem :no::mysli: a miało być tak pięknie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny jakieś przyzwoite? Bo jeśli no name, to w sumie nie dziwi. Na zdjęciach było pięknie, bo można dociążyć tu i tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien że sprężynę dobrze osadziłeś w gnieździe tzn. niewiem jak ty masz u siebie bo ja w B5 mam gniazda gumowe i ta sprężyna musi dokładnie usiąść na swoim miejscu, być może że u Ciebie też tak jest i przez to ta różnica. Choć niewiem czy źle nie myślę bo przecież jak skręcasz całość to i tak sprężyna się podda :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkęcałem koła z jednej i drugiej strony i wygląda że są dobrze założone po obu stronach tak samo a spręzyńy są ori mają kropki (różowa niebieska) niewiem może pozmieniam tę sprężyny lewą dam na prawą i odwrotnie , a może wie ktoś czy jest dużo roboty przy wymianie spężyn zaznaczam żę spężyny są osobno i amorki :mysli:

help ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ośce wyjęcie springa z tyłu to małe piwo :cool1:

To że mają kropki nie znaczy że ori - dokładnie oczyść i zobacz co za marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...