Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Xenony w halogenach


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do montarzu xenonu w halogenach i parę pytań mnie męczy..

- gdzie schować przetwornice

- czy gdzieś dostępne są zestawy o barwie poniżej 4K chiał bym żeby świeciły na zółto

52_1.JPG3000K-bulb.jpg

Na allegro nie mogę znaleść zestawu o barwie 3K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1313&_nkw=xenon+conversion+3000k&_sacat=See-All-Categories tu masz wiele konwersji na zolte halogeny mglowe,a przetwornice schowalem jedna pod zbiornikiem na plyn do spryskow-plastikowymi trytkami do kabli -na pewno znajdziesz miejsce :wink4:,. a druga kolo filtra pow,ale mam stozek,wiec miejsca jest wiecej-,jak masz ochote,to mozesz schowac przetwornice w przednim zdezaku-do belki :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nie chcę bawić się w paczki z UK do PL :confused4:

-ja czasem bralem rzeczy z chin i usa-cztery dni i byla-raz chyba po 6 dniach,ale to jakis przypadek,zawsze dochodza i w nienaruszonym stanie,problemem moze byc tylko dostarczenie przez nieodpowiedzialnych dostarczycieli,ale wtedy,jesli cos jest nie tak-nie przyjmujesz,lub zwracasz i wysylaja nastepna-bralem dwa razy ksenony z chin i jakos nie trafilem na kaszane,choc wszyscy mowia,ze lipa,psuja sie itp-okolo roku jezdze na hidach w soczewce i ,jakies pol,moze mniej na halogenach-zadnych problemow,zakloceni itp, problem z podrobkami byl na poczatku,jak sie tylko pokazywaly-teraz "dbaja"o to,zeby sie produkt sprzedawal caly czas,nie to,zebym polecal,czy zachwalal,ale podrobka chinska czasem nie odbiega daleko od oryginalu w niektorych przypadkach-sku***ny zoltki wszystko potrafia dokladnie skopiowac... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście znajomy mi dziś zamówił na ebayu.co.uk a za tydzień jedzie do PL z UK więc będzie paczuszka taka jak ma być :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...