Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Głośna praca przy skręcie w lewo


wmazur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy, nabyłem Audi A4 z 2006 r 2,0 TDI ma bardzo dziwny objaw prze nawet lekkim skręcie w lewo słychać jak zaczyna tak jakby głośniej pracować silnik, lub coś w kole mruczy i to dość głośno . Poduszki po silnikiem i pod skrzynia są wykluczone takze jeśli mam ktoś jakiś pomysł bardzo będę wdzięczny Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie była pompa sprawdzana, dziś jadę do serwisu to może coś powiedzą , ale na postoju jak samochód stoi nic się nie dzieje tylko wtedy jak się przyspiesza i skręca w lewo. Poprostu załamałem się dwa dni posiadam to auto a tu .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale problem pojawia się tylko przy skręcie w lewo? I tak jak mówisz

[...] ale na postoju jak samochód stoi nic się nie dzieje tylko wtedy jak się przyspiesza i skręca w lewo. ...

Gdyby była to pompa wspomagania to wydaje mi się, że na postoju przy próbie kręcenia kierą też byłby ten problem widoczny czy też słyszany. :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie była pompa sprawdzana, dziś jadę do serwisu to może coś powiedzą , ale na postoju jak samochód stoi nic się nie dzieje tylko wtedy jak się przyspiesza i skręca w lewo. Poprostu załamałem się dwa dni posiadam to auto a tu .....

kto to sprawdzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po wizycie w serwisie stwierdzili że jest to wytarty wałek rozrządu i przy skręcie w lewo przenosi na kolektor ssący i dlatego zmienia się praca silnika - poprostu jestem załamany !!! Bardzo prosze o jakąś pomoc jakoś mi się to nie wydaje żeby tak było.[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 15:32_________________________________________________Witam Jednak moje przeczucie sie sprawdziło i nie jest to wałek rozrządu jak stwierdzili to serwisanci z Audi w Kielcach - kompletne matoły to jest bardzo łagodne słowo wyliczyli naprawę na 4 800 zł wymiana wałka popychacze itp :thumbdown: Pojechał do super mechanika również rajdowca samochodowego i sprawdził samochód i od razu stwierdził iż to poduszka pod silnikiem z lewej strony - podłożyli mi podkładkę 1 cm i po sprawie auto śmiga :good:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...