Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Głośna praca przy skręcie w lewo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem nowy, nabyłem Audi A4 z 2006 r 2,0 TDI ma bardzo dziwny objaw prze nawet lekkim skręcie w lewo słychać jak zaczyna tak jakby głośniej pracować silnik, lub coś w kole mruczy i to dość głośno . Poduszki po silnikiem i pod skrzynia są wykluczone takze jeśli mam ktoś jakiś pomysł bardzo będę wdzięczny Pozdrawiam .

Opublikowano

Pompa wspomagania była sprawdzana ?

Opublikowano

też przyjrzał bym się pompie wspomagania

Ps. w 2006 r. był jeszcze BLB?

Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie była pompa sprawdzana, dziś jadę do serwisu to może coś powiedzą , ale na postoju jak samochód stoi nic się nie dzieje tylko wtedy jak się przyspiesza i skręca w lewo. Poprostu załamałem się dwa dni posiadam to auto a tu .....

Opublikowano

Ale problem pojawia się tylko przy skręcie w lewo? I tak jak mówisz

[...] ale na postoju jak samochód stoi nic się nie dzieje tylko wtedy jak się przyspiesza i skręca w lewo. ...

Gdyby była to pompa wspomagania to wydaje mi się, że na postoju przy próbie kręcenia kierą też byłby ten problem widoczny czy też słyszany. :mysli:
Opublikowano

Właśnie nie była pompa sprawdzana, dziś jadę do serwisu to może coś powiedzą , ale na postoju jak samochód stoi nic się nie dzieje tylko wtedy jak się przyspiesza i skręca w lewo. Poprostu załamałem się dwa dni posiadam to auto a tu .....

kto to sprawdzał

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie po wizycie w serwisie stwierdzili że jest to wytarty wałek rozrządu i przy skręcie w lewo przenosi na kolektor ssący i dlatego zmienia się praca silnika - poprostu jestem załamany !!! Bardzo prosze o jakąś pomoc jakoś mi się to nie wydaje żeby tak było.[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 15:32_________________________________________________Witam Jednak moje przeczucie sie sprawdziło i nie jest to wałek rozrządu jak stwierdzili to serwisanci z Audi w Kielcach - kompletne matoły to jest bardzo łagodne słowo wyliczyli naprawę na 4 800 zł wymiana wałka popychacze itp :thumbdown: Pojechał do super mechanika również rajdowca samochodowego i sprawdził samochód i od razu stwierdził iż to poduszka pod silnikiem z lewej strony - podłożyli mi podkładkę 1 cm i po sprawie auto śmiga :good:

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.