Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mapa polski RNS-E na rok 2009 a może 2008 ?


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jestem w posiadaniu maopy polski na rok 2009 i jakze wielkie bylo moje zaskoczenie kiedy znalazlem sie na nowo otwartym węzle na wjedzie do katowic od strony krakowa jadac autostrada a4 a tu na navi w ogole tego nie ma -sa stare zjazdy stare drogi ..jednym slowem navi poakzuje bzdury :blink:

To wszystko zaczeto budowac chyba w 2007 roku wiec jak moze nie byc tych nowych zjazdow na mapie 2009 ?

Rozumiem gdyby to byla mala wioska ale to sa katowice i glowna droga przez nia wiodaca.Kolejne nieporozumienie to nowa glowna droga w jaworznie- nie ma jej na mapie a powstala w 2008 roku -po 2 latach budowy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej mapie nie znalazlem obwodnicy Glogowa Malopolskiego( :mysli: jesli dobrze zapamietalem nazwe miasteczka miedzy Rzeszowem i Radomiem). Tak wiec moge tylko potwierdzic

myslalem ze glowne drogi do tego w kato beda no ale trzeba zejsc na ziemie bo to fabryczna navi audi a nie przenosna z super mapami :thumbdown:

Aż tak źle z tymi fabrycznymi? Może zaczęli tą przebudowę w 2007 roku ale tak naprawdę to w tym roku dopiero zaczęli na ostro te wiadukty... Ale nie zmienia to faktu, że jakieś dane powinny być na mapie z 2009 roku! :chytry:

Tak na marginesie to ten węzeł Murckowski bo o tym mówisz to masakra jest nawet dla tych, którzy tam mieszkają! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej mapie nie znalazlem obwodnicy Glogowa Malopolskiego( :mysli: jesli dobrze zapamietalem nazwe miasteczka miedzy Rzeszowem i Radomiem). Tak wiec moge tylko potwierdzic

myslalem ze glowne drogi do tego w kato beda no ale trzeba zejsc na ziemie bo to fabryczna navi audi a nie przenosna z super mapami :thumbdown:

Aż tak źle z tymi fabrycznymi? Może zaczęli tą przebudowę w 2007 roku ale tak naprawdę to w tym roku dopiero zaczęli na ostro te wiadukty... Ale nie zmienia to faktu, że jakieś dane powinny być na mapie z 2009 roku! :chytry:

Tak na marginesie to ten węzeł Murckowski bo o tym mówisz to masakra jest nawet dla tych, którzy tam mieszkają! :naughty:

zgadza sie nawet dla doswiadczonego kierowcy moze byc trudno wybrac wlasciwa droge a jak tak juz sie stanie to nie ma gdzie nawrocic i wio szukaj nawrotu nei wiadomo gdzie

ps wlasnie wezel Murckowski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2009 są dwie mapy, niedawno wyszła druga wersja na ten rok, może ona jest dokładniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku roku wyszła mapa 2009 o numerze 8P0 919 884 AD, teraz wydali 8P0 919 884 AJ, o sześć miesiecy uaktualniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku roku wyszła mapa 2009 o numerze 8P0 919 884 AD, teraz wydali 8P0 919 884 AJ, o sześć miesiecy uaktualniona.

skad wiesz o tym ? nie wiem czy dobrze mi sie zdaje ale chyba jestes pierwszy na forumn ktory i tym pisze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo posiadam :wink4:

Tylko z tej nowej jeszcze nie zdążyłem skorzystać, więc nie wiem o ile jest dokładniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo posiadam :wink4:

Tylko z tej nowej jeszcze nie zdążyłem skorzystać, więc nie wiem o ile jest dokładniejsza.

Może rzeczywiście by ogarnęła tą i inne przebudowy? :mysli::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo posiadam :wink4:

Tylko z tej nowej jeszcze nie zdążyłem skorzystać, więc nie wiem o ile jest dokładniejsza.

wiec to chyba tylko jakies uaktuaknienia bo jesli nowa mapa w serwisie kosztuje 250 ojro to trudno zeby pol roku pozniej znowu ktos tyle dawal ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec to chyba tylko jakies uaktuaknienia bo jesli nowa mapa w serwisie kosztuje 250 ojro to trudno zeby pol roku pozniej znowu ktos tyle dawal ....

Normalna mapa, dwie płyty, żadne uaktualnienie do poprzedniej, działa sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec to chyba tylko jakies uaktuaknienia bo jesli nowa mapa w serwisie kosztuje 250 ojro to trudno zeby pol roku pozniej znowu ktos tyle dawal ....

Normalna mapa, dwie płyty, żadne uaktualnienie do poprzedniej, działa sama.

To może trzeba kupić poza serwisem. :wink4: Też myślałem, że to jakieś uaktualnienie. :disgust: Ile w takim wypadku rocznie trzeba wydać $ aby mieć aktualne mapy? Mówię o zakupach w serwisie. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o zakupach w serwisie. :cool1:

Oryginalna mapa w ASO ~1400PLN :decayed:

Ale zawsze coś się da poradzić. Zapraszam na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...