Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Mapa polski RNS-E na rok 2009 a może 2008 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jestem w posiadaniu maopy polski na rok 2009 i jakze wielkie bylo moje zaskoczenie kiedy znalazlem sie na nowo otwartym węzle na wjedzie do katowic od strony krakowa jadac autostrada a4 a tu na navi w ogole tego nie ma -sa stare zjazdy stare drogi ..jednym slowem navi poakzuje bzdury :blink:

To wszystko zaczeto budowac chyba w 2007 roku wiec jak moze nie byc tych nowych zjazdow na mapie 2009 ?

Rozumiem gdyby to byla mala wioska ale to sa katowice i glowna droga przez nia wiodaca.Kolejne nieporozumienie to nowa glowna droga w jaworznie- nie ma jej na mapie a powstala w 2008 roku -po 2 latach budowy :wallbash:

Opublikowano

Na tej mapie nie znalazlem obwodnicy Glogowa Malopolskiego( :mysli: jesli dobrze zapamietalem nazwe miasteczka miedzy Rzeszowem i Radomiem). Tak wiec moge tylko potwierdzic

myslalem ze glowne drogi do tego w kato beda no ale trzeba zejsc na ziemie bo to fabryczna navi audi a nie przenosna z super mapami :thumbdown:

Aż tak źle z tymi fabrycznymi? Może zaczęli tą przebudowę w 2007 roku ale tak naprawdę to w tym roku dopiero zaczęli na ostro te wiadukty... Ale nie zmienia to faktu, że jakieś dane powinny być na mapie z 2009 roku! :chytry:

Tak na marginesie to ten węzeł Murckowski bo o tym mówisz to masakra jest nawet dla tych, którzy tam mieszkają! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na tej mapie nie znalazlem obwodnicy Glogowa Malopolskiego( :mysli: jesli dobrze zapamietalem nazwe miasteczka miedzy Rzeszowem i Radomiem). Tak wiec moge tylko potwierdzic

myslalem ze glowne drogi do tego w kato beda no ale trzeba zejsc na ziemie bo to fabryczna navi audi a nie przenosna z super mapami :thumbdown:

Aż tak źle z tymi fabrycznymi? Może zaczęli tą przebudowę w 2007 roku ale tak naprawdę to w tym roku dopiero zaczęli na ostro te wiadukty... Ale nie zmienia to faktu, że jakieś dane powinny być na mapie z 2009 roku! :chytry:

Tak na marginesie to ten węzeł Murckowski bo o tym mówisz to masakra jest nawet dla tych, którzy tam mieszkają! :naughty:

zgadza sie nawet dla doswiadczonego kierowcy moze byc trudno wybrac wlasciwa droge a jak tak juz sie stanie to nie ma gdzie nawrocic i wio szukaj nawrotu nei wiadomo gdzie

ps wlasnie wezel Murckowski :)

Opublikowano

Na 2009 są dwie mapy, niedawno wyszła druga wersja na ten rok, może ona jest dokładniejsza.

Opublikowano

O jakiej wersji mówisz? Możesz podać nazwę? ;)

Opublikowano

Na początku roku wyszła mapa 2009 o numerze 8P0 919 884 AD, teraz wydali 8P0 919 884 AJ, o sześć miesiecy uaktualniona.

Opublikowano
  • Autor

Na początku roku wyszła mapa 2009 o numerze 8P0 919 884 AD, teraz wydali 8P0 919 884 AJ, o sześć miesiecy uaktualniona.

skad wiesz o tym ? nie wiem czy dobrze mi sie zdaje ale chyba jestes pierwszy na forumn ktory i tym pisze ?

Opublikowano

Wiem bo posiadam :wink4:

Tylko z tej nowej jeszcze nie zdążyłem skorzystać, więc nie wiem o ile jest dokładniejsza.

Opublikowano

Wiem bo posiadam :wink4:

Tylko z tej nowej jeszcze nie zdążyłem skorzystać, więc nie wiem o ile jest dokładniejsza.

Może rzeczywiście by ogarnęła tą i inne przebudowy? :mysli::good:

Opublikowano
  • Autor

Wiem bo posiadam :wink4:

Tylko z tej nowej jeszcze nie zdążyłem skorzystać, więc nie wiem o ile jest dokładniejsza.

wiec to chyba tylko jakies uaktuaknienia bo jesli nowa mapa w serwisie kosztuje 250 ojro to trudno zeby pol roku pozniej znowu ktos tyle dawal ....

Opublikowano

wiec to chyba tylko jakies uaktuaknienia bo jesli nowa mapa w serwisie kosztuje 250 ojro to trudno zeby pol roku pozniej znowu ktos tyle dawal ....

Normalna mapa, dwie płyty, żadne uaktualnienie do poprzedniej, działa sama.

Opublikowano

wiec to chyba tylko jakies uaktuaknienia bo jesli nowa mapa w serwisie kosztuje 250 ojro to trudno zeby pol roku pozniej znowu ktos tyle dawal ....

Normalna mapa, dwie płyty, żadne uaktualnienie do poprzedniej, działa sama.

To może trzeba kupić poza serwisem. :wink4: Też myślałem, że to jakieś uaktualnienie. :disgust: Ile w takim wypadku rocznie trzeba wydać $ aby mieć aktualne mapy? Mówię o zakupach w serwisie. :cool1:

Opublikowano

Mówię o zakupach w serwisie. :cool1:

Oryginalna mapa w ASO ~1400PLN :decayed:

Ale zawsze coś się da poradzić. Zapraszam na priv :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.