Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Remont po wypadku


Piore100

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wygląda tak Moje śliczne A4 2.0benzyna 2001r (kupione ob emeryta z zładów AIDI) miało bliskie spotkanie z nieświetlną maszyną Rolniczą -co spowodowało odparowanie prawej strony autka - Teraz biorę się za remont ale nie myślałem że to tak skomplikowane

KTO może niech POMOŻĘ (dzięki kolegom za wykład o pasach przednich z poprzedniego wątku)

Obudowa WEentylatora -

-znalazłem GOść który twierdzi że ma chłodnice z wentylatorem do takiego auta 2.0 benz ALT tylko że ma jeden duży wentylator a obok żaluzje ,ja mam 2 wentylatory - czy to możliwe w b6 -i czy jak bym wziął od niego całość z chłodnicami i sterowaniem to czy będzie chodzić

moja Osłona wentylatora 8E0 121 205 C w ETCE znalazłem nr 8E0 121 207 C

Możę wiecie kto ma części do tego modelu - używane, lub zamienniki

- pas przedni chłodnica .obudowa wentylatora

- lampy czy lepsz nowe zamienniki czy orginalne używane, jak koś wymieniał na zamienniki np. sonara to niech napisz jakie i czy pasowałe

Narazie tyle bo WAS zanudzę , Dzięki za dotychczasową Pomoc i proszę o Nowe Nauki

pozdrawia niedouczony inżyniero -belfer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos prośby o nowe nauki to pisze się wziął a nie wzioł. Co do części to kolega powyżej napisał. :wink4: Reflektory proponowałbym oryginalne ponieważ zamienniki zazwyczaj kiepsko pasują i jakość materiałów często pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...