Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwne dzwieki z prawego koła :/


Rafal_1188

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem jak w temacie. A mianowicie słyszę dziwny dzwięk ( cos jak jednostajne huczenie , jakbym miał drugi silnik pod maską ) który nasila się w miarę prędkości (niezależnie od biegu na którym jade ) i przy skręcie w lewo (nieraz to az mi mina blednie) i nie wiem co to moze być. Łozysko w prawym kole wymieniłem i nic . Może to przegub , opona ? oponki "Summerstar" o takie jak na tej aukcji:

http://www.allegro.pl/item731421974_opony_summerstar_w_bardzo_dobrym_stanie.html

Pomocy juz mnie szlak trafia od tego dzwięku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień opony przód z tyłem i zobacz czy sie poprawi?

Ja mam pirelli p6000 i hucza strasznie wulkanizator smiał sie, że te opony mają tak od nowości najabrdziej nieudany model pirelli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nasila w lewych łukach to lewe łożysko bym podejrzewał.

Podnieś lewe koło na podnośniku odpal auto 5 bieg i puść go niech się kręci, dla porównania możesz to samo zrobić z prawym. Jeśli będzie słychać różnicę to na prawie pewne łożysko bo jak pada to bardziej huczy przy odciążeniu .

A tylko żeby nie spadł Ci z podnośnika przy tych testach bo odjedzie :evil: no i może się zaświecić ABS ale po normalnym przejechaniu pewnego odcinka zgaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sczerze mówiąc to jakbym miał wymieniać łożyska to wymieniłbym od razu oba. :good: To tak na przyszłość. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...