Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Immobilajzer co robić?


ALBINEK

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy wyjął akumulator z A4 1.8 i po włożeniu go z powrotem już go nie odpalił, świeci się ciągle immobilaizer. Auto nie zapala .Na Vagu wyszedł błąd 01177 Engine control unit .65-10 unauthorized.Obejrzałem jego kluczyki i stwierdziłem że piloty ma od nowszej wersji.Ktoś dosztukował kluczyki do tych pilotów Wcześnie alarm mu nie działał,otwieranie zamykanie z pilota również nie działało.Auto otwierał kluczykiem.Wychodzi na to że po wyjęciu aku . immo. zablokował komputer.Co teraz zrobić jeżeli naprawde to są inne piloty,nie od tego auta. Jeżeli są od innego to dlaczego palił wcześniej.Wiem że najlepiej jechać do serwisu i tam dorobią pilota do immo.Problem w tym że auto jest w UK. i tu strasznie dużo kasują.Mam dostęp do części na szrotach ,co musiał bym wymienić żeby to chodziło.Wiem że na pewno :Pilot ,te kółko od immo na stacyjce ,komputer,i nie wiem co jeszcze ,ponoć dodatkowo licznik.Prosze o porady co ztym zrobić :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz VAG'a, to zróbcie adaptację immo i powinno wystarczyć. wymiana pilotów i cewki przy stacyjce jest zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag jest tylko pojęcia brak jak zrobić adaptacje immo.Jak możesz to napisz prosze krok po kroku jak tego dokonać. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...