Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] RNS-E i poprawa jakości dzwięku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam taki zestaw: RNS-E, do tego przejsciowka wyjscia na czincze, kable Dietz 23089, drzwi wygluszone matami Soudal, pierscienie mdf powe, glosniki z przodu Focal 165 A1, w bagazniku skrzynia zamknieta z glosnikiem μ-Dimension Jr. 1004 v.2. Napedza to wzmacniacz μ-Dimension JR 4.300 (przod normalnie, sub zmostkowany). Dodatkowo na kable sygnalowe zalozony jest filtr. Pomimo prob regulacji i ustawien, jakosc dzwieku wydaje mi sie byc slaba jak na taki zestaw. Co mozna zrobic? Jak poprawic dzwiek? Uwazam, ze za taka slaba jakosc moze byc jest sama RNS-E, jej wyjscia sygnalowe i brak wyjscia na sub. Co sadzicie? Jak mozna takie cos poprawic?

Opublikowano

Czym jest dla Ciebie "slaba jakosc" ? Czego Ci brakuje w brzmeiniu Twojego zestawu ?

Opublikowano
  • Autor

Brakuje mi czystego dolu, gora jest ok, szczegolowa i tworzy ladna przestrzen. Dol jest taki dudniacy, mulacy. Jak daje glosniej suba to tylko zwieksza sie dudnienie. Wydaje mi sie ze etz nie schodzi zbyt nisko.Brakuje mi equalizera w rns-e, bo mam wrazenie ze srednie tony zagluszaja calosc dosc skutecznie i przez to brzmi to jak radio z targu. Oczywiscie sprawdzam to na CD a nie na mp3.

Podepne inne zrodlo sygnalu pod wzmacniacz i ciekawe jak bedzie to gralo. Dam znac jak wrazenia.

Opublikowano

Brakuje mi czystego dolu, gora jest ok, szczegolowa i tworzy ladna przestrzen. Dol jest taki dudniacy, mulacy. Jak daje glosniej suba to tylko zwieksza sie dudnienie. Wydaje mi sie ze etz nie schodzi zbyt nisko.Brakuje mi equalizera w rns-e, bo mam wrazenie ze srednie tony zagluszaja calosc dosc skutecznie i przez to brzmi to jak radio z targu. Oczywiscie sprawdzam to na CD a nie na mp3.

Podepne inne zrodlo sygnalu pod wzmacniacz i ciekawe jak bedzie to gralo. Dam znac jak wrazenia.

Świadomie lub nie opisałeś wady i zalety wzmacniacza z serii junior. Oczywiście na efekt końcowy ma wpływ jeszcze mnóstwo innych rzeczy ale to tak pokrótce. Equalizer to tylko maskowanie mankamentow systemu a tak naprawde to kolejny element, ktory wprowadza nieznane nam zmienne do sygnalu audio. Wydaje mi sie ze lepiej zapobiegac niz leczyc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.