Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:

Piter...znawco :decayed: co powiesz o tej kobiecie? http://www.maxmodels.pl/edysia.html[br]

czolem :D ...

baddy http://www.maxmodels.pl/galerie/1/9/5/73195/miniatury/34674.jpg ta fota ok .. ale cos z nia moze byc nie tak jak na moj gust .. uklad szczeki ma taki troche nie do przewidzenia :polew: :polew: ale oczka fajne ... :D jednak tamte zdjecia mi sie bardziej podobaja :D bo nie retuszowane

i dzieki za piwka akjam :D

ty uważaj co piszesz bo on ci wysał zdjęcia swojej siostry :polew: :polew: :polew:

siostra szwagierki :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 09:16_________________________________________________

:hi:

:hi:

Postaram się dzisiaj wpaść chociaż na godzinkę bo na 19:30 jestem umówiony ;( Moicz, masz tą naklejkę czy komuś przekazałeś?

nie dam rady dziś wpaść nie mam z kim małego zostawić :confused4: a naklejkę mam cały czas (nazwijmy to rezerwacją :decayed:)

Spoko mnie też jednak nie było. Przed 18 dopiero z roboty byłem a na 19:30 i tak byłem umówiony, więc nie było sensu.

.a w tym decathlonie h.uja z odzywkami trzy na krzyz :thumbdown: juz w auchan bylo wiecej :shocked: pozostaje jednak z neta zamowic :)

Polecam http://www.kulturystyczny.pl/ mają bardzo szeroki wybór :) W Tychach jestem średnio 2 razy na tydzień więc kupuję u nich na miejscu ale z wysyłkami oczywiście też nie ma problemu :wink4:

Dzieki, stronka :good: ale już kupiłem co mnie interesowało dziś rano w tesco :kox:

a Ty coś ćwiczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**le wy o tych odzywkach jakby to było jakieś forum BMW :decayed::polew:

tak w ogóle to :hi: :hi:

a tak w ogóle, po praz drugi to, fajna dziś podoga :kox: :kox: :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty coś ćwiczysz?

Ćwiczę ćwiczę.... od maja... obecnie na redukcji CKD jestem - chcę zejść z 95 do 85 kg gdzieś :wink4:

Dlatego mam gdzieś, że dzisiaj tłusty czwartek bo nie mogę takich rzeczy jeść. Mój jadłospis wygląda mniej więcej tak:

posiłek 1: Serek wiejski + kieliszek oliwy z oliwek

posiłek 2: puszka tuńczyka + 50 gram orzechów włoskich/migdałów

posiłek 3: kostka sera twarogowego + 50 gram orzechów/migdałów

posiłek 4 150 gram piersi z kurczaka/indyka + różne warzywa ok 150 gram.

po treningu szejk z 50 gram białka

posiłek 6 jajecznica z 4 jajek na maśle ;)

Ogólnie ok. 2500 kcal, białko 240g, tłuszcze 160g, ww 30g :gwizdanie:

W weekend ładowanie :naughty:

Jak na razie idzie ładnie -1kg tygodniowo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemianku nie przesadzaj, czlowiek dwa posty napisze z zapytaniem a Ty sie czepiasz od razu....a pogoda fajna, fajna :kox: tylko kto mi bedzie odsniezal :wallbash:

Się też przejmujesz tym, co pączuś pisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty coś ćwiczysz?

Ćwiczę ćwiczę.... od maja... obecnie na redukcji CKD jestem - chcę zejść z 95 do 85 kg gdzieś :wink4:

Dlatego mam gdzieś, że dzisiaj tłusty czwartek bo nie mogę takich rzeczy jeść. Mój jadłospis wygląda mniej więcej tak:

posiłek 1: Serek wiejski + kieliszek oliwy z oliwek

posiłek 2: puszka tuńczyka + 50 gram orzechów włoskich/migdałów

posiłek 3: kostka sera twarogowego + 50 gram orzechów/migdałów

posiłek 4 150 gram piersi z kurczaka/indyka + różne warzywa ok 150 gram.

po treningu szejk z 50 gram białka

posiłek 6 jajecznica z 4 jajek na maśle ;)

Ogólnie ok. 2500 kcal, białko 240g, tłuszcze 160g, ww 30g :gwizdanie:

W weekend ładowanie :naughty:

Jak na razie idzie ładnie -1kg tygodniowo :cool1:

o kur.wa ja bym chyba umarł :decayed:

też mam zamiar zejść z wagi jak narazie jest 102 ale moja dieta wygląda tak, że staram sobie piwka w tygodniu odmówić :polew: i na tym sie kończy :decayed: teraz jeszcze zakupiłem fat burnera, no i cwicze też mniej wiecej od maja:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ćwiczę ćwiczę.... od maja... obecnie na redukcji CKD jestem - chcę zejść z 95 do 85 kg gdzieś :wink4:

Dlatego mam gdzieś, że dzisiaj tłusty czwartek bo nie mogę takich rzeczy jeść. Mój jadłospis wygląda mniej więcej tak:

posiłek 1: Serek wiejski + kieliszek oliwy z oliwek

posiłek 2: puszka tuńczyka + 50 gram orzechów włoskich/migdałów

posiłek 3: kostka sera twarogowego + 50 gram orzechów/migdałów

posiłek 4 150 gram piersi z kurczaka/indyka + różne warzywa ok 150 gram.

po treningu szejk z 50 gram białka

posiłek 6 jajecznica z 4 jajek na maśle ;)

Ogólnie ok. 2500 kcal, białko 240g, tłuszcze 160g, ww 30g :gwizdanie:

W weekend ładowanie :naughty:

Jak na razie idzie ładnie -1kg tygodniowo :cool1:

Jak mnie 4 lata temu wy***ali z AGH to miałem trochę inną dietę.

2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje; z rana przewaga węglowodanów, wieczorem przewaga białka, nie bawiłem się w żadne piersi z kurczaka, żarłem jak zawsze tylko dużo więcej; z odżywek Mass XXL w ilościach około 120% max dziennej dawki i NitroBolon II;

trening 4 razy w tygodniu; trening rozpisał mi kolega co w wieku 18 lat zabrała go karetka z siłowni po zawale :gwizdanie:

Po 6 tygodniach ćwiczeń zaczął mnie boleć kręgosłup, przyrost masy +8kg :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur.wa ja bym chyba umarł :decayed:

też mam zamiar zejść z wagi jak narazie jest 102 ale moja dieta wygląda tak, że staram sobie piwka w tygodniu odmówić :polew: i na tym sie kończy :decayed: teraz jeszcze zakupiłem fat burnera, no i cwicze też mniej wiecej od maja :evil:

Ja teraz w ogóle chyba nie będę pił przez najbliższy czas... A takie odchudzanie bez diety już przerabiałem parę lat wstecz jak też coś cwiczyłem. Zakupiłem Fat burnera, CLA, jakąś herbatę i l-karnityne i uj wie co jeszcze i nic mi to nie dało :kox:

Podstawą jest przemyślana dieta, a wspomagacze sa tylko wspomagaczami.

Jak mnie 4 lata temu wy***ali z AGH to miałem trochę inną dietę.

2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje; z rana przewaga węglowodanów, wieczorem przewaga białka, nie bawiłem się w żadne piersi z kurczaka, żarłem jak zawsze tylko dużo więcej; z odżywek Mass XXL w ilościach około 120% max dziennej dawki i NitroBolon II;

trening 4 razy w tygodniu; trening rozpisał mi kolega co w wieku 18 lat zabrała go karetka z siłowni po zawale :gwizdanie:

Po 6 tygodniach ćwiczeń zaczął mnie boleć kręgosłup, przyrost masy +8kg :good:

Ja w maju miałem podobnie jadłem co popadło byle dużo, do tego gainer itp i nie powiem bo siła i mięśnie poszły ładnie aż mi się rozstępy porobiły. Ale oprócz tego oponka na brzuchu dość spora :decayed: Zrzuciłem z tego 6 kg i obecnie ważę 95 ale chcę zrzucić jeszcze 10 kg, żeby zamiast jak misiek wyglądać na w miarę wysportowanego i tyle... Będzie ciężko bo jestem typem endomorfika - łatwa tendencja do tycia - ale się nie poddaję.

Jakby ktoś chciał to ze strony http://www.darkthorn.republika.pl/ można pobrać dziennik posiłków vitalmaxa który pomaga w bardziej poważnym podejściu do odżywiania ;) A tak poza tym to lektura lektura i jeszcze raz lektura ;) Na internecie jest multum informacji i sporo można się nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza metoda ---> :drunk::sexinbed::drinks::sexinbed::radocha::yeee::drunk::drinks::sexinbed: :sexinbed:

Nie myślałeś o tym żeby zostać dietetykiem? :mysli:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 10:54_________________________________________________e7fa0422a747.jpg

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sexinbed:

To już dzisiaj zaliczyłem :tongue4:

pasa nie uzywasz, ze cie kregoslup boli?

Nie używałem, w martwym pewnie mocno dostawał i przy przysiadach.

Teraz od ostatnich ćwiczeń już kilka miesięcy nie ćwiczę, mimo iż planowałem. Ale jak od kwietnia będę w Ustroniu to chyba się zmobilizuję.

siła i mięśnie poszły ładnie aż mi się rozstępy porobiły. Ale oprócz tego oponka na brzuchu dość spora :decayed:

Ja robiłem prawie codziennie brzuszki, bo przed tym mnie ostrzegał :cool1: udało się uniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...