Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil ta a6 nawet chyba w dobrej cenia, ale tak poza tym to straszny golas... tam prawie nic nie ma z wyposażenia...

i kto to mówi,ten co pół auta juz wymienił :tongue4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Tą A4 widziałem, moim zdaniem była bita z lewej strony z przodu. Może nie było to bardzo poważne, ale widać. W środku tunel mocno poobdzierany i do tego jakiś taki niebieski (były takie wersje), ale to tez może kwestia zdjęcia. No i to drewno :thumbdown:

A6 fajne, kwestia czy chcemy taką kobyłę :) Poza tym auto do opłat.

No i trzeba coś poszukać o tym silniku 2.7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta A4 to raczej ma przebieg 380tys :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Proton byłeś na spocie?? ja dopiero teraz wróciłem z pracy.. nie ma jak kontrola "smutnych panów" :wallbash:

Byłem. Generalnie trochę chaos tam panuje. A6-tki, A4-ki, Trabanty :)

A cóż to za kontrola ? Myślałem, że to się skończyło z tym kontrolowaniem legalności softu.

Jeżeli chodzi o kontrole to wpadło wczoraj do nas do pracy CBA i w sumie "trzepali" wszystkie dotychczasowe przetargi z tego roku.. także było ciekawie..

A co do Trabantów.. to jak kiedyś ktoś powiedział "My plastik is fantastic" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nippo zrobiłeś z ręcznym ?? czy chcesz nam zrobić pokaz jak B5 wpada w krzaki :polew:

Słyszałem też że na Zabrzańskiej zamurowali dyrektorowi drzwi do biura :evil:

Pozdrawiam a co do tamtych audic to ta a6 jest ciekawa :hi:

Siemian Dobre są bo mają klime, wspomaganie, elektryczne szyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nippo zrobiłeś z ręcznym ?? czy chcesz nam zrobić pokaz jak B5 wpada w krzaki :polew:

Słyszałem też że na Zabrzańskiej zamurowali dyrektorowi drzwi do biura :evil:

Pozdrawiam a co do tamtych audic to ta a6 jest ciekawa :hi:

Siemian Dobre są bo mają klime, wspomaganie, elektryczne szyby :)

Spoko na luzie :decayed: auto ma dobry ręczny.. a następnym razem wykręci dwa piruety z podwójnym tulubem :>

Hmm.. drzwi to na Armii Krajowej zamurowali :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info .. :)

a4 troche poobdzierana i pewnie 160 tys to miala ze 100 tys temu :D ..

a6 fajowa bardzo .. ale troche za droga + jeszcze oplaty hyhy tak to 50 k zł mnie stac poki co :D za miesiac bedzie moze wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info .. :)

a4 troche poobdzierana i pewnie 160 tys to miala ze 100 tys temu :D ..

a6 fajowa bardzo .. ale troche za droga + jeszcze oplaty hyhy tak to 50 k zł mnie stac poki co :D za miesiac bedzie moze wiecej ;)

poszukasz jeszcze kilka lat i pójdziesz wtedy do interwelmu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest ładna klubowa fura http://allegro.pl/show_item.php?item=636861835

A tu http://allegro.pl/show_item.php?item=637616462 ładny s-line z bi-xenonami :)

A tu http://otomoto.pl/audi-a4-navi-skora-tdi-6-biegow-C8570321.html B7, coś tania, ale można obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta od wentyla widziałem na zlocie w bukowinie :good: mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu http://allegro.pl/show_item.php?item=637616462 ładny s-line z bi-xenonami :)

hehe ciekawe czemu zdjecia sa z grudnia 2007 :) [br]Dopisany: 16 Maj 2009, 17:23_________________________________________________przegladalem posty wentyla i trafilem na to ---> "Mam na oku i byłem ją oglądać 2.5 tdi quattro 180 kucyków 2004 rok listopad w full wypasie prócz skóry za 44000zł ,ale przeraził mnie troche przebieg tego autka i opinie innych ludzi na temat tego autka. ma przejechane 217000 km." to chyba o ta chodzi :) .. widze ze cena wzrosla :D ..

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_180_czy_163_quattro_czy_nie-t41557.0.html;msg471396#msg471396

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się to czyta to w sumie jestem zadowolony, że mój nie był jakoś mocno stuknięty. A na wszystko no nie idzie zwrócić uwagi przy zakupie, emocje jednak trochę przyćmiewają uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, panowie

czy ja tutaj słyszę o przepiegu????

KTO Z WAS WIERZY W PRZEBIEG??

tym którzy nie słyszeli opowiem-

jak kupiłem moje pierwsze audi 80 b3 to miało 209 tyś.W okresie jego użytkowania odkryłem kartkę z wymiany rozrządu na której widniało iż w roku 2003 tj 5 lat wcześniej miał 390 tyś. dodałe moje 120 tyś + czyli srdnio powinno byc wykrecone tym autem w tym czasie. Otrzymałem wynik szokujący.Okazało się że auto powinno mieć 750 tyś i najlepsze jest tro że wciąż osiągał bez problemów 195 km/h i niejednego buraka zostawiał na światłach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, panowie

czy ja tutaj słyszę o przepiegu????

KTO Z WAS WIERZY W PRZEBIEG??

tym którzy nie słyszeli opowiem-

jak kupiłem moje pierwsze audi 80 b3 to miało 209 tyś.W okresie jego użytkowania odkryłem kartkę z wymiany rozrządu na której widniało iż w roku 2003 tj 5 lat wcześniej miał 390 tyś. dodałe moje 120 tyś + czyli srdnio powinno byc wykrecone tym autem w tym czasie. Otrzymałem wynik szokujący.Okazało się że auto powinno mieć 750 tyś i najlepsze jest tro że wciąż osiągał bez problemów 195 km/h i niejednego buraka zostawiał na światłach.....

Tak ale to jest Igor Auto 6letnie a nie około 20 letnie, jedynie co to może gwarantować książka serwisowa jak jest dodana. Moja audiczka przy zakupie czyli 2-3 miesiące temu miała 128 tys przebiegu i się zgadza a ma co prawda 7 lat pozdrawiam...

Panowie dzisiaj jest jakiś zlot w bielsku syrenek :gwizdanie:

może zrobimy tam spota tylko nie wiem gdzie to mają, ale myślę że da się znaleźć :naughty: :naughty: Narka :hi:[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 11:13_________________________________________________

a moze to ? http://otomoto.pl/audi-s4-s-line-190kmwydrukuj-oferte-C8248330.html

oczywiscie z s4 to to nie ma nic wspolnego ;)

[/quote mi nie siada, 1.8 T w tym aucie bez Q :wallbash:

lepsze 2.5TDI co nie proton :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to ? http://otomoto.pl/audi-s4-s-line-190kmwydrukuj-oferte-C8248330.html

oczywiscie z s4 to to nie ma nic wspolnego ;)

Moim skromnym zdaniem to jest jakaś rzeźba, bo jakoś nei chce mi się wierzyć, że przy takim wyposażeniu ktoś oszczędził na ori radiu.

Co do zlotu syrenek to nic nie wiem, ale i tak nie dałbym rady, bo już jestem umówiony na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to jest Igor Auto 6letnie a nie około 20 letnie, jedynie co to może gwarantować książka serwisowa jak jest dodana. Moja audiczka przy zakupie czyli 2-3 miesiące temu miała 128 tys przebiegu i się zgadza a ma co prawda 7 lat pozdrawiam...

Ja nie wierzę w żaden przebieg :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...