Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:

Dla mnie za zimno. Nie chciałbym sobie czegoś odmrozić :polew: ...

... nie no, będe, będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widze ze checi skutecznie mroz niweluje :) .. no nic ja bede [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 10:19_________________________________________________piekne czasy :)

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 12:05_________________________________________________moc !!!!!!!!!!!!! :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widze ze checi skutecznie mroz niweluje :) .. no nic ja bede [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 10:19_________________________________________________piekne czasy :)

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 12:05_________________________________________________moc !!!!!!!!!!!!! :polew: :polew:

Hehe ciekawe czy ją puknął :) po radach :) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Apropo's bezpiecznej jazdy - dlaczego nie trąbicie podczas wyprzedzania? :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 13:32_________________________________________________

na pewno sie pukali ... w 125p kto sie nie pukal ? :D:polew:

Ja nie ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widze ze checi skutecznie mroz niweluje :) .. no nic ja bede [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 10:19_________________________________________________moc !!!!!!!!!!!!! :polew: :polew:

Szkoda, że nie pokazali dalej bo miał Krzychu swym kadetem wyjechać.... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 13:35_________________________________________________

Ja nie ;( ;( ;(

bo jesteś brzydki :polew: :polew: :polew:

I kto to mówi :polew:

Jakbym był ładniejszy to byś sie brał za mnie co? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten miron wywinal ze forum bylo nieczynne? :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 15:17_________________________________________________Dlaczego odnosnik do glosowania wskazuje glos na A4 Club Polska www.a4club.eu a nie Audi A4 Klub Polska www.a4-klub.pl ? :thumbdown: :thumbdown:

Ci moderatorzy to tylko kropki umieja dawac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na serwis techniczny oraz złe zachowanie Mirona forum zostaje wyłączone na kilka chwil. Przepraszamy za utrudnienia. /Administracja

padłem jak to przeczytałem.

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na serwis techniczny oraz złe zachowanie Mirona forum zostaje wyłączone na kilka chwil. Przepraszamy za utrudnienia. /Administracja

padłem jak to przeczytałem.

:polew: :polew: :polew:

Miron chyba musiał d*pę pokazać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Most Difficult Languages - Polish

I've read about the supposed difficulty of many languages. Some I don't know at all (like Chinese or Arabic, which I'd imagine are difficult), but I did have the opportunity to learn one of the hardest, and supposedly the most grammatically-complex Slavic language, Polish. It is certainly harder than Croatian, which I already knew when I started to learn Polish.

Here's one (somewhat trivial, but illustrative) example of the relative complexity of languages: the number 2.

English, Spanish, Dutch: 1 form (two, dos, twee)

Portuguese: 2 forms (dois/duas) - depending on gender (2 - masculine & feminine)

Croatian: 7 forms (dva, dvije, dvoje, dvojica, dvojice, dvojici, dvojicu) - depending on gender (3 - masculine, feminine, and neuter) and case in one specific form. There were other variants historically but they're not used anymore.

Polish: 17 forms. Depends on gender (3), case for all forms. Pretty much all these forms occur in regular speech (6-11 less often than the others)

Dwa palce

17 grammatical forms for the number 2

dwa

dwie

dwoje

dwóch (or dwu)

dwaj

dwiema

dwom (or dwóm)

dwoma

dwojga

dwojgu

dwojgiem

dwójka

dwójki

dwójkę

dwójką

dwójce

dwójko[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 16:34_________________________________________________

Ze względu na serwis techniczny oraz złe zachowanie Mirona forum zostaje wyłączone na kilka chwil. Przepraszamy za utrudnienia. /Administracja

padłem jak to przeczytałem.

:polew: :polew: :polew:

Miron chyba musiał d*pę pokazać :polew:

to chyba żeby włączyli... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...