Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Otwieranie klapy komory silnika - inaczej otwierana klapa


MARTiiii

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możliwe jest przeniesienie, mechanizmu/rączki wewnątrz A4 do otwierania klapy komory silnika w inne miejsce, niż jest oryginalnie. Pewnie głupie ale tak mi przyszło do głowy.

Czyli niespodzianka dla złodzieja :mrgreen: . Czy da się coś takiego zrobić... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chcacego topewnie nic trudnego. Pewnie trzeba dluzsza linke bo ta nie starczy, male rezanko z mocowaniem i po sprawie. :mrgreen:

Moze glupie pytanie ale po co zlodziejowi zagladac pod maske :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze glupie pytanie ale po co zlodziejowi zagladac pod maske :?:

Żeby zobaczyć jaki siedzi motorek, bo z tyłu brak znaczków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może żeby rozwalić syrenę alarmową

To latwiejszym sposobem bedzie umiescic chyba syrene w taki miejsu zeby zlodziej nie znalazl. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może żeby rozwalić syrenę alarmową

To latwiejszym sposobem bedzie umiescic chyba syrene w taki miejsu zeby zlodziej nie znalazl. :lol:

A seryjne są z tyłu więc no problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest przeniesienie, mechanizmu/rączki wewnątrz A4 do otwierania klapy komory silnika w inne miejsce, niż jest oryginalnie. Pewnie głupie ale tak mi przyszło do głowy.

Czyli niespodzianka dla złodzieja :mrgreen: . Czy da się coś takiego zrobić... ?

wszystko sie da .....

tylko pytanie po co ???

jak złodziej jest juz w srodku to po aucie ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie ma sensu...alarmy sa latwe do odlaczenia bez otwierania klapy...jak chcesz cos przerobic to zmien miejsce wpiecia komputera...tak zlodzieje omijaja immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz cos przerobic to zmien miejsce wpiecia komputera...tak zlodzieje omijaja immo

Możesz to rozszerzyć, nie bardzo łapię... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok...tak mi juz 2 razy chciweli ukrasc niunie (jak wylamia stacyjke to immo dalej jest)...podpinaja lapika pod wtyczke kompa (z tylu tam gdzie popielniczka) szukaja pin'u i maja dostep do calego oprobramowania. moga albo zupelnie wyczyscic, albo znalesc kod immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no problem...nie wiem na ile to jest skuteczne zabezpieczenie, ale jak w KR i na Slasku w ten sposob chcieli mi odpalic auto to wg mnie znaczy ze zmiana miejsca wtyczki utrudni im to zadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak , muszę spojrzeć jak to wygląda i coś zrobić z tym :wink:

Nie jest to trudne :) Tylko trzeba posiedzieć trochę ze śrubokrętem i lutownicą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...