Jump to content
0
Kowi87

[B5 AVG] Różnice pomiedzy klamką zewnetrzą P i T 99-01r

Recommended Posts

Wie ktos moze czy są różnice pomiędzy klamką przednia prawą a tylnią prawą w wersjach poliftowych 99-01??

jestem na etapie wymiany wszystkich 4 klamek w swoim dupowozie, ze wzgledu na to że mi dwie odpadły, a klejenie nie pomaga. Mam założone nakładki chromowane i to przez nie tyle problemów. :thumbdown:

Odkleic to sie nie bardzo da te nakładki bez uszkodzenia zaczepów w klamce, wiec zostaje mi wymiana całych

W ASO patrzyłem ile kosztuje sama wierxhnia cześć klamki cena okrutna :wallbash: 100zł gdzie za uzywke i to kompletna dałem 50zł za sztuke

Według Etki różnice są... w numerach!!! bo schemat jest powielony

klamkatylna.jpg

klamkaprzd1.jpg

poszukuje kompletu na przód, jak by ktos miał to pisac w wątku

dscn7941.th.jpgdscn7942.th.jpgdscn7943.th.jpgdscn7944.th.jpg

Ta klamka mnie interesuje czy podejdzie na przód

http://www.allegro.pl/item741049550_klamka_a4_99_01_lift_prawy_tyl_przesylka_free.html

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 12:46_________________________________________________Jest ktoś w stanie potwierdzic czy przednia prawa i tylna prawa to to samo różniące sie tylko oznaczeniami???[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 11:00_________________________________________________Obie klamki niczym sie nie róźnią :good:

dscn7967.th.jpg

Na zdjeciu przesunieta jest blaszka blokująca zewnetrzną część klamki, po zablokowaniu przednia klamka prawa niczym sie nie rózni od tylnej prawej :gwizdanie: Jedyne róznice to oznaczenia klamek :wink4:

A4 B5 Quattro+ AVF/GTD20/HF100/SDI/diff-lock/AVIC980BT

Prawdopodobnie najmocniejsze 1,9TDI w budzie B5 308KM/570NM by Spanky