Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wymiana ogi głośnika w subwoferze avant...jaki głośnik kupić?


MATADORO

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w oryginale, to przecież tylne głośniki powinny być pod jakimś wzmacniaczem, wtedy mógłbyś wszystko puścić z C1; jeśli nie masz wzmacniacza na tył, to może jakiś dołóż? Weź pod uwagę, że jeśli podłączysz fronty do frontów w C1, oraz tylne do kostki B, to radio całość będzie widziało tylko jako fronty (w B masz wszak tylko na przednie wyjście), nie będzie odróżnienia, nie będzie działał FAD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wzmacniacz 4x50RMS 2 Ohmowe Alpine MRP-F250 z tego wzmacniacza chce zaśilić 2 przednie głośniki oraz mostek na skrzynie,ten wzmacniacz wpiąć w gniazdo C1,w tym momencie mam wolne gniazdo B 2x27RMS (czy coś takiego,które w orginale zasila przód) i chcialbym je wykorzystać na tylne głośniki.

Czy jest możliwość zmiany ustawień VAG-em w radiu,tak zeby z gniazda B był sygnał oraz C1 (przód i tył)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak byś wrócił do pomysłu z wymianą suba, to możnaby załatwić głośnik od systemu BOSE z B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,zostaje przy nowej instalacji :rolleyes:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 23:19_________________________________________________

Mam wzmacniacz 4x50RMS 2 Ohmowe Alpine MRP-F250 z tego wzmacniacza chce zaśilić 2 przednie głośniki oraz mostek na skrzynie,ten wzmacniacz wpiąć w gniazdo C1,w tym momencie mam wolne gniazdo B 2x27RMS (czy coś takiego,które w orginale zasila przód) i chcialbym je wykorzystać na tylne głośniki.

Czy jest możliwość zmiany ustawień VAG-em w radiu,tak zeby z gniazda B był sygnał oraz C1 (przód i tył)?

Nikt nie pomoże,nie wie czy jest to mozliwe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MATADORO to jest możliwe. A temu co podłącza chinch pod wyjście głośnikowe to gratuluję, wiem że tak można ale to amatorka.

Gdzieś tu jest post rns-e od a do z i tam masz rozrysowaną kostkę od navi i wzmaka. Jak to Ci nie pomoże to pisz na PW. Odnośnie kodowania, to nie do końca jeszcze spr. ale trzeba by pokombinować dobrym vcds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...