Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Nierówna praca silnika


miniekzgr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem w mojej S4 faluja delikatnie obroty ponadto kiedy jade sobie np.80km?h i dam gaz do dechy przez moment jest takie dławienie sie jakby nie chodzila na wszystkie gary a po chwili załapie i pedzi juz do przodu...Wymienilem juz filtr paliwa,swiece,fajki,przepływomierz i dalej nic:((Błagam pomózcie bo nie wiem co to jest za pierdoła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam A4 2,0 TDI 2005r B7

autko ma przyspieszenie normalne,ale zdarza się czasami że jak stoję na skrzyżowaniu to czuć jak silnik lekko faluję.Dodam gazu to silnik się nic nie dławi itp.

Zajechałem do mechanika i Wag nie pokazał żadnego błędu,mechanik zalecił mi wlanie lepszego paliwa,i zalałem do pełna ON WERWA na Olenie.Narazie jest ok,ale może ktoś z was miał już taki przypadek,lub mógł by mi podpowiedzieć co to może być?

pozdrawiam.

P.S tylko chciałem przypomnieć że silnik nie faluję na każdych wolnych obrotach,tylko co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam A4 2,0 TDI 2005r B7

autko ma przyspieszenie normalne,ale zdarza się czasami że jak stoję na skrzyżowaniu to czuć jak silnik lekko faluję.Dodam gazu to silnik się nic nie dławi itp.

Zajechałem do mechanika i Wag nie pokazał żadnego błędu,mechanik zalecił mi wlanie lepszego paliwa,i zalałem do pełna ON WERWA na Olenie.Narazie jest ok,ale może ktoś z was miał już taki przypadek,lub mógł by mi podpowiedzieć co to może być?

pozdrawiam.

P.S tylko chciałem przypomnieć że silnik nie faluję na każdych wolnych obrotach,tylko co jakiś czas.

nie ten dzial, kolega pyta o benzyne a ty z klekotem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...