Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5]Pomoc w identyfikacji szyby


M@rcus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moglibyście mi podpowiedzieć, czy szybka z tej aukcji pasuje do sedana? Wydaje mi się, że tak, ale chciałbym się upewnić. Sądząc po numerach, jest nawet z mojego rocznika (tak mi się wydaje) - jeśli się mylę, to podpowiedźcie z którego. Piszę roztrzęsiony, bo kurrr... dałem dzisiaj staremu auto i zatrzasnął kluczyki :bicz: Śmieje się teraz, że musiał zrobić włam do samochodu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka jest z sedana na 100%

Piszę roztrzęsiony, bo kurrr... dałem dzisiaj staremu auto i zatrzasnął kluczyki :bicz: Śmieje się teraz, że musiał zrobić włam do samochodu :evil:

Nie masz kluczyka zapasowego :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka jest z sedana na 100%
Piszę roztrzęsiony, bo kurrr... dałem dzisiaj staremu auto i zatrzasnął kluczyki :bicz: Śmieje się teraz, że musiał zrobić włam do samochodu :evil:

Nie masz kluczyka zapasowego :question:

Dzięki wielkie, za szybką odpowiedź? A co z rocznikiem? Dobrze myślę, że to z 2000r.? Jak na złość brałem ostatnio komplet kluczyków ze sobą w trasę i zostawiłem w schowku. Tak czy owak - nic nie powiedział i bez pytania rozpier... ten trójkąt. Poinformował mnie dopiero po fakcie. Nigdy więcej!!! Jakoś moja Aczwórka go nie lubi - wcześniej tylna lampa a teraz ta szybka. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rcus, co do daty to nie jest pewien , mi sie wydaje ze na nich nie bylo podanego rocznika zreszta lukne u siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rcus, dobrze że sięgnął klamki, bo mógł wybić jeszcze dużą boczną
Bardzo bym się cieszył, bo mam rysę na tylnej, za kierowcą. Podobno ten trójkąt jest droższy niż pozostałe boczne.
M@rcus, co do daty to nie jest pewien , mi sie wydaje ze na nich nie bylo podanego rocznika zreszta lukne u siebie
Dzięki, ale już kupiłem na aukcji, którą podałem wyżej. Mam tylko nadzieję, że będzie OKej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...