Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Kamień na spryskiwaczach


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem.

Nagle spryskiwacze szyby ledwo dzialaja.Plyn ledwo leci, a z drugiej strony widze,ze sie sam przestawil i leje na dach :confused4:

PO zdjeciu widze,ze jest lekko zakamienione(przyrdzewiale).Plyn uzywam zawsze firmowy,wiec nie wiem czemu tak sie stalo.

JAk sie tego pozbyc??

NOwy to koszt okolo 200zl za komplet :wallbash:

klubowicz a o prefiksie w temacie zapomniał...poprawiłem tym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż czy przypadkiem to nie wina pompki od spryskiwaczy albo wężyka.Może jest załamany , przygnieciony, lub przetarty i gubi ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym spróbował na początek jakiegos specyfiku do usuwania kamienia. :good: Albo spróbuj ciepłą wodę z octem - taki prosty sposób na pozbycie sie kamienia w czajnikach. :naughty: Przepłukaj parę razy, umyj z zewnątrz i może coś pmoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkamieniacz zakupiony.

ZObaczymy co z tego bedzie.

Swoja droga dziwne,ze sie zakamienilo :mysli:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 14:31_________________________________________________Zatkalo sie kolanko co jest przed spryskiwaczem.

Zastanawiam sie czy mozna dac odkamieniacza do zbiornika zeby przeczyscilo caly uklad :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czyszczeniu sciagne dysze i wyleci przez rurke.Zastanawiam sie tylko,czy nie wplynie to negatywnie na elementy platikowe(zbiornik itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest mocno żrący to możesz podziurawić sobie te "plastiki"... :disgust: Ale ogólnie odkamieniacz chyba nie jest środkiem mocno żrącym? :mysli: Nie na tyle aby podziurawił rurki, itp. Jak szybko to później przepłuczesz wodą to nie powinno być problemu wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...