Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Kamień na spryskiwaczach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem.

Nagle spryskiwacze szyby ledwo dzialaja.Plyn ledwo leci, a z drugiej strony widze,ze sie sam przestawil i leje na dach :confused4:

PO zdjeciu widze,ze jest lekko zakamienione(przyrdzewiale).Plyn uzywam zawsze firmowy,wiec nie wiem czemu tak sie stalo.

JAk sie tego pozbyc??

NOwy to koszt okolo 200zl za komplet :wallbash:

klubowicz a o prefiksie w temacie zapomniał...poprawiłem tym razem

Opublikowano

Sprawdż czy przypadkiem to nie wina pompki od spryskiwaczy albo wężyka.Może jest załamany , przygnieciony, lub przetarty i gubi ciśnienie.

Opublikowano

Może wystarczy usunąć tylko ten kamień. Próbowałeś specyfikami do usuwania kamienia np. do łazienek ? :decayed:

Jeśli ściąga kamień plastikowych elementów prysznica to i może na to pomoże :tongue4:

Opublikowano

Też bym spróbował na początek jakiegos specyfiku do usuwania kamienia. :good: Albo spróbuj ciepłą wodę z octem - taki prosty sposób na pozbycie sie kamienia w czajnikach. :naughty: Przepłukaj parę razy, umyj z zewnątrz i może coś pmoże.

Opublikowano

Lub woda z kwaskiem cytronowym (takim w proszku do rozpuszczenia) też działa :evil:

Opublikowano
  • Autor

Odkamieniacz zakupiony.

ZObaczymy co z tego bedzie.

Swoja droga dziwne,ze sie zakamienilo :mysli:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 14:31_________________________________________________Zatkalo sie kolanko co jest przed spryskiwaczem.

Zastanawiam sie czy mozna dac odkamieniacza do zbiornika zeby przeczyscilo caly uklad :mysli: :mysli:

Opublikowano

Zastanawiam sie czy mozna dac odkamieniacza do zbiornika zeby przeczyscilo caly uklad

Po takim czyszczeniu odkamieniaczem, resztki kamienia mogły by przytkać dysze sprysków :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przy czyszczeniu sciagne dysze i wyleci przez rurke.Zastanawiam sie tylko,czy nie wplynie to negatywnie na elementy platikowe(zbiornik itp.)

Opublikowano

Nie powinno :wink4:

...tzn. zależy jaki kupiłeś ten środek i w jakim stężeniu uzyjesz :decayed:

Opublikowano

Jak jest mocno żrący to możesz podziurawić sobie te "plastiki"... :disgust: Ale ogólnie odkamieniacz chyba nie jest środkiem mocno żrącym? :mysli: Nie na tyle aby podziurawił rurki, itp. Jak szybko to później przepłuczesz wodą to nie powinno być problemu wg mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.