Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak podpiąć zewnętrzny wzmacniacz+subwoofer pod radio SYMPHONY


MATADORO

Rekomendowane odpowiedzi

To "cudo" to Audi Symphony2.Zastanawiam mnie czy jest mozliwość uzyskania sygnału równoczesnie z wyjść liniowych czyli tych 4 kanałów z gniazda C1 i koncówki mocy w radiu czyli gniazda B ? To znaczy,chce wykorzystać jakby 6 kanaów,choć tak nawrawde są tylko 4 kanały.

Prosze o pomoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest taka możliwość. Kostki mini iso (żółta) są opisane na forum, wystarczy zerknąć. Do tych kostek podłączasz sobie wzmacniacz, a do wyjścia głośnikowego - wejścia wysokopoziomowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

Jak w temacie,gdzie trzeba sie wpiąć zeby uzyskac sygnał na subwoofer?Pomocy szukam i szukam i nie mogę znaleźć ;(

Musisz kupić coś takiego:

http://www.allegro.pl/item748913808_audi_a3_a4_a6_a8_modul_tylne_glosniki_sub.html

Wpinasz to między radio i połączenie w aucie i grają Ci tylne głośniki oraz subwoofer!

Też nad tym główkowałem pół roku temu a tego sprzedającego mogę polecić!

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

Jak w temacie,gdzie trzeba sie wpiąć zeby uzyskac sygnał na subwoofer?Pomocy szukam i szukam i nie mogę znaleźć ;(

Musisz kupić coś takiego:

http://www.allegro.pl/item748913808_audi_a3_a4_a6_a8_modul_tylne_glosniki_sub.html

Wpinasz to między radio i połączenie w aucie i grają Ci tylne głośniki oraz subwoofer!

Też nad tym główkowałem pół roku temu a tego sprzedającego mogę polecić!

Pozdrawiam

Mariusz

Super sprawa ale nie dla mnie,ja zostaje przy ori radiu.Mimo wszystko dzieki koledze za fatyge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...