Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Drgający prawy bi-xenon


Bindi1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukałem ale nic konkretnego nie znalazłem dlatego pisze. Mianowicie mam problem zamontowałem do mojego auta ori bi-xenony(używane), wszystko świeci bardzo ładnie ale mam problem, w czasie jazdy na równej drodze lub podczas postoju na światłach itp wszystko ok ale jak jade np: po płytach to widac szczególnie w nocy że światło rzucane z prawej lampy drży, sprawdzałem mocowanie lampy oraz spasowanie ze zderzakiem ale nic złego nie zauważyłem. Możliwe żeby soczewka lub żarnik w środku miał jakiś luuz a jeżeli tak to jak to naprawic lub sprawdzic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukałem ale nic konkretnego nie znalazłem dlatego pisze. Mianowicie mam problem zamontowałem do mojego auta ori bi-xenony(używane), wszystko świeci bardzo ładnie ale mam problem, w czasie jazdy na równej drodze lub podczas postoju na światłach itp wszystko ok ale jak jade np: po płytach to widac szczególnie w nocy że światło rzucane z prawej lampy drży, sprawdzałem mocowanie lampy oraz spasowanie ze zderzakiem ale nic złego nie zauważyłem. Możliwe żeby soczewka lub żarnik w środku miał jakiś luuz a jeżeli tak to jak to naprawic lub sprawdzic ??

napewno nie jest to mruganie ? czyli kończy się żarnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie jest to mruganie ? czyli kończy się żarnik ?

Na 100% nie , to się dzieje tylko na dziurach i płytowych drogach tam gdzie karoseria auta wpada w różnego rodzaju drgawki, wówczas drży mi prawa lampa lub światło przez nią rzucane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie jest to mruganie ? czyli kończy się żarnik ?

Na 100% nie , to się dzieje tylko na dziurach i płytowych drogach tam gdzie karoseria auta wpada w różnego rodzaju drgawki, wówczas drży mi prawa lampa lub światło przez nią rzucane.

być moze lampa jest źle zamocowana :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu zdejmę jeszcze raz cały przód auta i wyjmę lampę, popatrzę może cos mechanicy podczas instalowania xenonów źle zamontowali .... ale czy jest możliwością żeby soczewka lub żarnik w lampie miał jakieś luzy itp ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłączam sie do tematu,u mnie tez widze oznaki drgającego prawego bi-xenonu, lecz u mnie te drgania sa niewielkie, widoczne gdy podjedzie sie w nocy do sciany... bi-xen rowniez dokladany uzywka z allegro.

Kolego sprawdz czy Twoja lampa nie byla uszkodzona wczesniej, czy nie jest klejona ? moze miala nieciekawa przeszlosc i soczewka ma jakies luzy... na dniach bede zmienial swoja lampe, kupujący mi wymienil na inna, poniewaz w aukcji nie bylo opisane ze byla uszkodzona a pozniej klejona a ja sie tego dopatrzylem... nowa lampke mam juz u siebie teraz trzeba bedzie znalezc chwile czasu na przelozenie, zobaczymy czy to rozwiaze problem. pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...