Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Uff

no to teraz tylko ładnie ogolić Bułgarię :decayed:

moge ja,moge ja? :tongue4:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 20:00_________________________________________________na razie ida łeb w łeb :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 20:34_________________________________________________no to jeden w plecy...
Opublikowano
  • Autor

ach ten nasz "kaczorek"...

Opublikowano

Ale bym tą Barańską wytarmosił za suty i zasadził w dupeczkę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ale bym tą Barańską wytarmosił za suty i zasadził w dupeczkę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Poziek to Ty jeszcze możesz ? :polew:

Opublikowano

Ale bym tą Barańską wytarmosił za suty i zasadził w dupeczkę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Zgadzam sie :naughty:

Opublikowano

spokojnie panowie ale po meczyku .... :naughty: :naughty:

Opublikowano

kurw-a nerwicy się łyknę przy takim meczu :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

kurw-a nerwicy się łyknę przy takim meczu :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew: jebnij piwo Adam :wink4:
Opublikowano

kurw-a nerwicy się łyknę przy takim meczu :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew: jebnij piwo Adam :wink4:

no właśnie nie mam :mysli:

Opublikowano

kurw-a nerwicy się łyknę przy takim meczu :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew: jebnij piwo Adam :wink4:

no właśnie nie mam :mysli:

napierniczam już piunte sztukie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

i niby sport to zdrowie a że w alkoholizm się wpada to nikt nie mówi już ani słowa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

eee tam od razu alkoholizm-pijemy bo lubimy,a nie ,ze musimy...Poziek-zdjecia podobaja Ci sie,jak robilem Ance nad morzem? :naughty: :naughty:

Opublikowano

i niby sport to zdrowie a że w alkoholizm się wpada to nikt nie mówi już ani słowa :gwizdanie:

stary dzięki temu cycki Barańskiej wydają mi się większe :good: :good: :good: :good: :good:

do tego dochodzę do wniosku, że Oli Jagiełło dałbym pytkę do obrobienia :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 22:10_________________________________________________

Poziek-zdjecia podobaja Ci sie,jak robilem Ance nad morzem? :naughty

weź ty mnie nie wkurwiaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a mi kurde brakuje Skowrońskiej :evil:

Opublikowano

a mi kurde brakuje Skowrońskiej :evil:

Kasia trenowała na Skrze w Wawie...a Poziu wtedy trenował lekkąatletykę na Skrze w Wawie :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a mi kurde brakuje Skowrońskiej :evil:

Kasia trenowała na Skrze w Wawie...a Poziu wtedy trenował lekkąatletykę na Skrze w Wawie :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

nie mów że ją miałeś :cool1:

Opublikowano

a mi kurde brakuje Skowrońskiej :evil:

Kasia trenowała na Skrze w Wawie...a Poziu wtedy trenował lekkąatletykę na Skrze w Wawie :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

podawałeś piłki?? :decayed:
Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

weź ty mnie nie wkurwiaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kasia trenowała na Skrze w Wawie...a Poziu wtedy trenował lekkąatletykę na Skrze w Wawie :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

podawałeś piłki?? :decayed:

podłapał fuszkę na poczcie , to kondychę trenował

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.