Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kasia trenowała na Skrze w Wawie...a Poziu wtedy trenował lekkąatletykę na Skrze w Wawie :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

podawałeś piłki?? :decayed:

podłapał fuszkę na poczcie , to kondychę trenował

Ive nie mów, że byś nie dał Kasi popalić fajki pokoju :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie mów że ją miałeś

...ciachnął Ją... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

ale kurwwa się dzieje :evil:

Opublikowano

Kasia S. ...miałem Ją(jej) plakat kiedyś :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano

juz tego nie mogą przegrac...za chwile koniec

Opublikowano
  • Autor

Poziek,a co myslisz o tej Bułgareczce z nr 16? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poziek,a co myslisz o tej Bułgareczce z nr 16? :naughty: :naughty: :naughty:

stary jak one wygrają to napiszę, że nawet bym tą Kaczor wybzykał :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ale się fajnie po dupkach klepią ...plask :D[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 22:26_________________________________________________

stary jak one wygrają to napiszę, że nawet bym tą Kaczor wybzykał :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dałbyś jej spolerować dałnpajpa :decayed:
Opublikowano
  • Autor

...albo Agnieszka Bednarek?

d758b277c8154be6m.jpg

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

j**ane :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kasia S. ...miałem Ją(jej) plakat kiedyś :gwizdanie: :naughty::decayed:

aaaaaaaaaa już pamiętam....opowiadałeś o tym na zlocie....plakaty Kaśki były tuż obok plakatów Modern Talking

modern-talking.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to Poziek pisz teraz-kogo bys tam bzyknął? :naughty: :naughty: :wink4::tongue4:

Opublikowano

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jeeeeeeeeeeeeest :> :good:

Opublikowano

W nagrode moga mnie wymemlac :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: , wolę to niz w Evelince wozić zdjęcie :cool1:

eltonjohn.jpg

Opublikowano

no to Poziek pisz teraz-kogo bys tam bzyknął? :naughty: :naughty: :wink4::tongue4:

no cóż....dziewczyny wpadajcie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

siatka_460x370.jpg

Opublikowano
  • Autor

no to Poziek pisz teraz-kogo bys tam bzyknął? :naughty: :naughty: :wink4::tongue4:

no cóż....dziewczyny wpadajcie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

modern-talking.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 22:35_________________________________________________czemu zdanie zmieniles???-pomyliles sie? :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ta niunia w różowym w pamięci zostaje-co??!! :polew: :polew: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.