Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W moim ajm nie udało mi sie nigdy zatankować ponad 60 litrów a raz czy dwa bywało że była totalna rezerwa

Opublikowano

kolego k0za i jakie spalanie Ci wychodzi na całym baku i ile km zrobiłeś? Bo ja też teraz eksperymentuję, mam 860km i świeci mi się rezerwa

Opublikowano

A może po prostu Avanty mają mniejszy zbiornik .

Tak czy inaczej są 2 rodzaje zbiorników do diesla 8D0 201 075 AT (AFF,AHU,AFN,AHH,AVG) i 8D0 201 075 BA (AFB,AKN,AJM,ATJ). Ale nie wiem czy są różnice w pojemności.

Opublikowano
  • Autor

kolego k0za i jakie spalanie Ci wychodzi na całym baku i ile km zrobiłeś? Bo ja też teraz eksperymentuję, mam 860km i świeci mi się rezerwa

aju na baku max 940km zrobiłem, a spalanie wtedy 5,5 litra. czyli wychodzi że 52 litry przepaliłem, a na stacje zajechałem już na konkretnej rezerwie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no ja jeszcze maks 2 dni i będzie prawie zero więc się podzielę info[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 14:03_________________________________________________930km @ 53litrów ON statoil (jakiś gold czy jakoś tak) = ~5,7L/100

920km @ 52litrów ON Verva (orlen) = ~5,65L/100

_____________________________________________

taki oto teścik zrobiłem na ostatnich dwóch pełnych bakach (obie próby mniej więcej takie same warunki i te same temperatury na dworze, wiadomo że nie labolatorium ale starałem się jak najbardziej), dodam że lejąc 52-54litry wg wskazówki przed tankowaniem mam całkowite zero, aż strach jechać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wychodzi na to, że to całkowite zero na wskaźniku to w rzeczywistości jeszcze koło 6-7 litrów. Aż niemożliwe. :mysli:

Opublikowano

no faktycznie jest to dość dziwne, kolega w AFN zrobił w tym samym czasie 1020km i nie miał całkowitego zera, wlał 57

Opublikowano

mi najwięcej udało się zapakować 64litry :decayed: a wydaje mi się że konstrukcja silnika i baku jest taka sama w AFN-AJM...

zawsze wlewam jeszcze w tą dziure od odpowietrznika jak tankuje do pełna :gwizdanie:

Opublikowano

No dobra ... zaryzykowałem i zrobiłem test ... zrobiłem prawie 100 km na rezerwie i wlałem 59l z odpowietrzaniem pod sam korek. Więc wygląda na to że w kombi jest mniejszy bak o te 4-5 litrów.

Konstrukcja silnik a AFN jest inna niż AJM ponadto AFN ma pompę a AJM tylko pompkę wtępną w baku.

Opublikowano

mi najwięcej udało się zapakować 64litry :decayed: a wydaje mi się że konstrukcja silnika i baku jest taka sama w AFN-AJM...

zawsze wlewam jeszcze w tą dziure od odpowietrznika jak tankuje do pełna :gwizdanie:

http://www.audiklub.org/dane/a4/b5/a4_avant_1.9tdi_110ps.html

wychodzi na to że w tą dziurę wchodzi ci 2 litry :kox:

Opublikowano

nie wiem nie patrzałem ale myślę że na pustym baku z 65 by weszło może więcej :mysli:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam ten sam problem tylko w benzynie . Bak ma koło 60 litrów a mi wchodzi od rezerwy do pełna 40 litrów. Jeśli rezerwa ma 8 albo 7 litrów to mi brakuje jakieś 22 litry hehe. Dodam że czujnik i pływak działają prawidłowo. Już myślę że mam mniejszy bak. [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 00:12_________________________________________________sorka za pomylke 12 litrów mi brakuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.