Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] żabka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mam dobrą cyfre ale nie chce mi się akumulatorów ładować :decayed:

To dlaczego kaleczysz auto robiąc fotki kalkulatorem? :cool1: Przez to wygląda gorzej niż na żywo :gwizdanie:

Opublikowano

ja najpierw widzialem na zywo a teraz dopiero tu i jest :good:

Opublikowano

na 90% pojawi sie taki gadżet u mnie w kratkach

co o tym sądzicie???

1411044_3drl1.jpg

Opublikowano

Jak zderzak laminat to :bag:

Jak daylighty od RS6 to są fajne, jak uniwersalne z allegro to :bag:

Jak mówisz o brewkach to :bag:

Opublikowano

Jak daylighty od RS6 to są fajne, jak uniwersalne z allegro to :bag:

Jeśli już to z S6 :) Ale nawet jeśli to i tak wg mnie nie pasują do seryjnego body w B5... W S4 jako tako w RSie to profanacja wg mnie :decayed: Ogólnie siakoś tak diody i B5 nie halo wg mnie :decayed:

Opublikowano
Jeśli już to z S6 :)

Tak, tak S6 ofkors :doh1:

Opublikowano

no chodziło o diody

Reniu a jak tak o VT poprosze ładnie :cool1::notworthy:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 20:55_________________________________________________body RS też chodzi mi po głowie od dzisiaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 20:57_________________________________________________żonie bardzo się podoba a to ważne jesli chodzi o finanse :naughty::kox:

Opublikowano

Jakie diody chcesz i w jakim zderzaku? :cool1:

Pełne body RS to kosa... nie chciałbym być niemiły, ale nie w 90 konnym potworze :no:

Opublikowano

Pełne body RS to kosa... nie chciałbym być niemiły, ale nie w 90 konnym potworze :no:

nie musi byc 300koni żeby autko drapieżnie wyglądało :przebiegly:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 21:01_________________________________________________

Jakie diody chcesz i w jakim zderzaku? :cool1:

takie jak na foto...powiedzmy w tym zderzaku co jest
Opublikowano

nie musi byc 300koni żeby autko drapieżnie wyglądało :przebiegly:

A nie głupio by Ci było jakby podjechał obok Ciebie koleś, który ma podobną moc jak RS i przez szybę pyta czy się z nim zmierzysz? Jak na to reagujesz? :) Strzelasz buraczka i mówisz że to diesel? Czy mierzysz się z nim a on robi Cię jak chce :gwizdanie:

Opublikowano

nie musi byc 300koni żeby autko drapieżnie wyglądało :przebiegly:

A nie głupio by Ci było jakby podjechał obok Ciebie koleś, który ma podobną moc jak RS i przez szybę pyta czy się z nim zmierzysz? Jak na to reagujesz? :) Strzelasz buraczka i mówisz że to diesel? Czy mierzysz się z nim a on robi Cię jak chce :gwizdanie:

co mnie jakiś cwaniaczek :cool1:

zresztą to tylko na razie etap pomysłu z tym body :gwizdanie:

Opublikowano

Grzechu jak dla mnie to te diody.. :sick3: nie pasują, zrób takie lampki jak ma Manny i Dropsone

Opublikowano
A nie głupio by Ci było jakby podjechał obok Ciebie koleś, który ma podobną moc jak RS i przez szybę pyta czy się z nim zmierzysz? Jak na to reagujesz? :) Strzelasz buraczka i mówisz że to diesel? Czy mierzysz się z nim a on robi Cię jak chce :gwizdanie:

Tak jak opowiadał Criss z S4 body :gwizdanie:

Grzechu... później trochę zrobie Ci wizualizację :)

Opublikowano

zrób takie lampki jak ma Manny i Dropsone

nie widza mi się te jajowate lampy :confused4:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 12:06_________________________________________________

Grzechu... później trochę zrobie Ci wizualizację :)

:good:
Opublikowano

Grzechu chlopaki racje pisza nie rob wsi z auta i odpusc sobie te diody :thumbdown:

Opublikowano

Artur starałem się nie pisać, że dla mnie to wieś.. ale Ty użyłeś tego słowa :good:

Opublikowano

to dajcie inny pomysł żebym mógł te kable i przycisk po mgielnych wykorzystać :hi:

spryski :naughty: albo halo :gwizdanie:

Opublikowano

Mam nadzieję że znasz koszt tych świateł i to, że nie podchodzą plug & play :cool1:

e00070f3fe946c0a1.jpg

Opublikowano

może inwestycja w zderzak polift + normalne halogeny jak ma Petara?

Opublikowano

Reniu dzięki za VT :notworthy:

mówiłem że będzie wiocha :embarrassed:

nie podoba mi się :no:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 12:46_________________________________________________

może inwestycja w zderzak polift + normalne halogeny jak ma Petara?

też o tym myślałem ,tymbardziej że bede malować cały

ale to jak juz na wiosne

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.