Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AEB 1,8T] czy założył ktoś instalacje STAG 300 ?


MarEsp

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie Na forum Espero chwalą tę instalację i jest nie droga , ale czy do niuni z turbo się nada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam STAG200 w swojej 1.8 5v 125 narazie chodzi bez zarzutu :wink::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za swoja dalem 2500 i jeszcze swiece mi wymienil bo byly stare :lol::audi::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w silniku z turbo ktoś ma staga 200 lub 300 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym różni się Stag 200 od Staga 300 ? i jaki to ma związek z istnieniem lub brakiem turbo skoro proponujesz Stag 300 dla turbo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze jest nowszy bardziej elektronicznie zaawansowany,cena za wiele sie nie rozni,obudowe ma juz aluminiowa,i bebechy ma schowane :a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam instalację Stag-300 w 1,8T i jestem bardzo zadowolony. Osiągi są praktycznie identyczne jak na paliwie, spalanie w normie. Osobiście nie czuję różnicy pomiędzy gazem a benzyną. Najbardziej podoba mi się przełączenie na gaz... nawet nie wiem kiedy się przełącza, widać jedynie po kontrolce.

[ Komentarz dodany przez: hack: 10-05-2007, 13:32 ]

Zapraszam do NEWBIE!! Regulamin się kłania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INSTALACJA STAG 300 DO SAMOCHODU 4-CYLINDROWEGO Z MONTAŻEM. W KOMPLECIE: CENTRALA STERUJĄCA FIRMY STAG 300 Z OKABLOWANIEM, PAROWNIK Z ELEKTROZAWOREM FIRMY TOMASETTO PRODUKCJI WLOSKIEJ, LISTWA WTRYSKÓW FIRMY VALTEK, ZBIORNIK TOROIDALNY W MIEJCE KOLA ZAPASOWEGO, PELNE WYŚWIETLENIE POZIOMU GAZU, CZUJNIK TEMPERATURY. MONTAŻ INSTALACJI GAZOWEJ ODBYWA SIĘ W FIRMIE ''ALSA'' S.C. W SIEDLCACH UL. TARGOWA 22. PO MONTAŻU OTRZYMACIE PAŃSTWO KOMPLET DOKUMENTÓW I FAKTURE VAT. WIECEJ INFORMACJI TEL 602395884 509764995 025-6325072 ZAPRASZAMY DO LICYTACJI

Wyświetleń: 540

O nasPrasaReklamaProgram PartnerskiWebAPINarzędzia dla SprzedającychBezpieczeństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zdjęcie Staga 300 z oferty jaką opiałem powyżej (za 1800 zł instalke stag 300) i wygląda tak chyba się skuszę

91666032673eeab0.jpg

91666032673eeab0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...