Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ALL] Prośba o wrzucenie opisu kontrolek


tnt

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za zainteresowanie.

W większości znaczenie kontrolek znam jednakże, posiadając instrukcje niestety w języku obcym, chciałem się zapoznać z choćby uproszczoną instrukcja w naszym rodzimym języku. Niemieckiego niestety nie znam,udało mi się zdobyć skrócona instrukcje w j. angielskim i choć władam troszkę tym językiem to dużo zwrotów technicznych sprawia jednak problem.

Poprzednim autkiem którym jeździłem był passat, wiec w zasadzie cały panel jest podobny, zresztą na forum passata użytkownicy tejże marki mogą bez problemu korzystać, właśnie z takiej pomocy i podobnych materiałów, wiec myślę ze forum A4, tez mogłoby być pomocne w tej kwestii.

Zapytałem bo pewnie ktoś z użytkowników forum zapewne posiada instrukcje w języku polskim, choćby sama skróconą, wiec można by wrzucić jakiś skan, myślę ze mógłby się przydać początkującym użytkownikom.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przydałby się przydał, żeby za każdym razem do serwisu nie biegać i du..y im nie truć, bo za to niezłą kasę biorą :wallbash: Sam by sobie człowiek niektóre rzeczy od razu zrobił. Sam mam ten problem, bo dzisiaj mi się coś dziwnego (pierwszy raz widzę) pojawiło no i lipa.

Może się w końcu ktoś zreflektuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapaliła mi się żółta kontrolka, kółko a w nim napis km/h czy wie ktoś co może oznaczać? tankowałem auto, wyzerowałem licznik i jak jechałem co chwila się zapalała z takim piknięciem. Dziś już jej nie było, jednak zastanawiam się co ona mogła oznaczać, będę wdzięczny za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiles sobie ostrzeganie o przekroczeniu predkosci. Napewno chciales wyzerowac licznik podczas jazdy i poczas zerowania licznik zapamietal dana predkosc z ktora wlasnie jechales.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no pewnie tak:grin: nie wiedziałem nawet że coś takiego jest, dzięki wielkie za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...