-
[B5 APR] Ciężko zagrzać auto
Ja dałem karton prawie na całości, ale przy obecnych mrozach ok -15 st i tak długo się nagrzewa Trasa ok 25 km, a i tak temp dochodzi max do 75st. Dzisiaj jak ją trochę przegoniłem dobił do ok 85. Nadmienię, że i czujnik i termostat wymieniłem jakieś 10k km temu, więc raczej sprawne (przy temp powyżej zera na tej samej trasie grzeje do 90st.)
-
[B5 ADR] Pytanie w sprawie MEGACAR w Warszawie
Ja skorzystałem z ich usług już dwukrotnie. Pierwsza to wymiana sprzęgła, dwumasy, wysprzęglika i uszczelniacza i jeszcze jakaś pierdoła Druga to kompletny przegląd, regulacja dwóch pompek oraz wymiana łączników stabilizatorów. Jak do tej jestem zadowolony na tyle, że nie szukam żadnego innego mechanika. No i przede wszystkim ceny na usługi lepsze niż u nie jednego pana Kazia na wsi, który często działa po omacku udając speca:kox: Przy cenach części Tomka nie przebiją, ale zbytnio nie odbiegają, więc jeśli ktoś nie ma czasu, to można śmiało brać na miejscu. Tak więc polecam wszystkim
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Ja również polecam Valeo, 1,5 roku bez zarzutów, oczywiście zakupione u TOM77. Zastanawiam się czy wytrzymają tą zimę, bo zanosi się nieźle
-
[B6 AWX] Czy to juz sprzęgło?
Też tak miałem, więc wygląda na to, że to normalna rzecz, że po jakimś czasie zaczyna działać poprawnie. Tylko czekać aż padnie całkowicie
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
to sa masarzystki zlotowe Od masażu tajskiego
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Łapóweczki się nigdy nie marnują Moja najwyraźniej czekała na wyższe oferty, ale w końcu i taką kwotę chłopaki przygarnęli :decayed: Zaliczka poszła, ale za zwlekanie odliczyłem łapówę
-
Zima kontra nasze niunie:)
- 21 rano, 4 x grzanie, zatrzęsło, pojeczała ale odpaliła :> Niestety aku do wymiany przed następnym sezonem zimowym, byle do czwartku wytrzymał, potem już ma być tylko cieplej
-
[B7 ALL] Prośba o wrzucenie opisu kontrolek
Oj przydałby się przydał, żeby za każdym razem do serwisu nie biegać i du..y im nie truć, bo za to niezłą kasę biorą Sam by sobie człowiek niektóre rzeczy od razu zrobił. Sam mam ten problem, bo dzisiaj mi się coś dziwnego (pierwszy raz widzę) pojawiło no i lipa. Może się w końcu ktoś zreflektuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozumiem, że każdy prezentuje swój haremik, który będzie zabierał na spoty Ależ by się frekwencja poprawiła Raggaman jak to to wszystko przewieziesz? Ale zawsze możesz po pomoc zadzwonić
-
[B6 AVF] Mój pierwszy mod do oceny
Różnica po modzie rzeczywiście jest i dla mnie wystarczy...na razie , Tylko teraz jeszcze muszę na jakiś serwis podjechać, bo oprócz tego, że wg Rogala ciutkę za mocno dymi to jeszcze po tygodniu testowania jakby zaczęła mieć jakieś humory powyżej 2000 obr. Konie owsem się zatruły czy jak, nie wiem Mam nadzieję, że to tylko przejściowe przez tą deszczową pogodę.
-
[B6 AVF] Mój pierwszy mod do oceny
Poniżej link z wynikami pracy Rogala nad moją niunią. Może nie jest to jakiś wypas, ale aż się chce te konie poganiać Nie wiedziałem, że aż tyle ich w serii siedzi Z racji jeszcze niewielkiej wiedzy w temacie proszę specjalistów o wypowiedzi o tym, co udało się Witkowi wykrzesać z mojego auta. http://img362.imageshack.us/img362/3151/avfmodbyrogal.jpg
-
[ALL B5] Zwarcie bezpiecznika cofania
No właśnie u mnie dzisiaj nie zgasły w pewnym momencie i tak świecą do tej pory. Czy to aby na pewno wina czujnika w skrzyni? Wie ktoś może ile wymiana takiego cudeńka kosztuje, bo ogólnie nie chce wkurzać tych co jadą za mną w nocy Albo prowokować chłopaków w radiowozach
-
[B6 BEX] Niegasnące światła cofania
To samo wystąpiło dzisiaj u mnie. Kurcze tylko nie mam tu nigdzie kanału, żeby na niego wjechać W końcu odkryłeś co było nie tak?
-
[ALL] Zapasówka w sprayu
ja kiedyś raz urzyłem takiego preparatu nawet zadziałało tylko trzeba dopąpować koło do pełna . tak właśnie jest jak napisałeś tylko jest potem problem z wyważeniem koła (nie polecam takiego preparatu) a i tak bez wizyty u wulkanizatora się nie obejdzie osobiscie nie woże kola zapasowego tylko jak jade w dalszą trase taka powyżej 200km ,mamy przecież telefony a jak jeżdze 7 lat tak ani razu nie zdarzyło mi się stac przez gume na trasie ,przecież z bezdętkowej opony powietrze uchodzi powoli i można to zobaczyć np. przy tankowaniu wystarczy zerknąć wzrokowo quote] Jak mała dziura to uchodzi powoli, wiadomo Ale jak trafisz taką konkretną to i 100m nie przejedziesz. Tak miałem w E klasie teścia na trasie między Strykowem a Brzezinami (jak ktoś jechał to wie co tam można spotkać Złapaliśmy pobocza, żeby w TIR'a na zakręcie nie bombnąć no i tyle było z opony. Piankę to mógłbym co najwyżej wtedy teściowej zapodać, żeby tyle nie gadała
-
[B6 ASN] Adapter Nokia 9300 lub 6280
Witam, Też zaczynam rozglądać się za adapterem do mojej niedawno zakupionej b6. Znalazłeś coś może bo z tego co oferują na allegro to lipa. Znalazłem tylko jeden model za 400 pln, co wg mnie trochę dużo Daj znać jak będziesz miał jakieś źródło tego towaru
Toretto_1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta