Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z procesorem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

ostatnio zauważyłem, że mój komputerek coraz wolniej chodzi, a kopiowanie plików trwa wieki. więc sobie postanowiłem trochę posprawdzać co i jak.

i znalazłem... Procek chodzi na pół gwizdka.

ab1bf451b86ea3f1.jpg

Ma ktoś pomysł gdzie pogrzebać i co z tym zrobić?

Pytam bom zielony :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 19:06_________________________________________________dodam jeszcze, że czasami ale to naprawdę bardzo rzadko wyświetla się normalne parametry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz aby Twoj procek dzialal na max mnozniku non stop (wiersz Multiplier w CPU-Z - 12,5 x 200MHz = 2500 MHz) - wylacz funkcje C1E i EIST w BIOSie.

Zdajesz sobie sprawe z duzych mozliwosci OC twojego procka?? jaka masz plyte główną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz aby Twoj procek dzialal na max mnozniku non stop (wiersz Multiplier w CPU-Z - 12,5 x 200MHz = 2500 MHz) - wylacz funkcje C1E i EIST w BIOSie.

Zdajesz sobie sprawe z duzych mozliwosci OC twojego procka?? jaka masz plyte główną?

dziękować, działa :hi:

co do procka to nie mam pojęcia o jego możliwościach.. A płytę mam: Gigabyte S-series GA-EP31-DS3L

jeśli masz jakiś ciekawy artykuł na ten temat, to podrzuć, chętnie sobie poczytam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez zmiany napięcia na procku powinien pójsc na tej płycie na 3.3 GHz. czyli podnoś pomału FSB w BIOSie do 250 MHz. oczywiscie zakładam, ze masz odpowiedni zasilacz i podatne na OC RAMy.

tu masz art na temat krecenia tego proca: http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=4545-3

oczywiscie mozesz od razu ustawic napiecie na ramach 2.1V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...