Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Serwis AUDI i Serwisy inne załamuja ręce


kAtowice.27

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamontowane sportowe zawieszenie w moim autku fabrycznie . Jest bardzo twarde . Od zeszłego roku mam problem z geometria nie dość ze pokrzywiłem już felgi stalowe ( zimowe ) to pokrzywiłem juz Alu felgi przednie. Problem polega na tym że auto ściga w prawo , tylko przy do dawaniu gazu . Kierownica jest znów przekrzywiona. Auto miało z 20 razy robiona geometrie , ustawia dobrze kierownice , oczywiście w tedy lekko ściąga wprawo , ale wystarczy wjechać w źle zamontowany kanał ściekowy i kierownica obraca się zawsze za każdym razem do tej samej pozycji. Serwisy audi załamują ręce nikt nie wie co jest uszkodzone ,gdzie te auto już nie było , auto jest na gwarancji , wymieniano przy przebiegu 38 tys.km już tuleje wahaczy i gałek kierowniczych , ustawili dobrze całe auto wczoraj przejeżdżałem przez torowisko wolno i buch znów układ kierowniczy przestawił się do tej samej pozycji . Co może być grane . Byłem naprawdę u wielu specjalistów każdy mówił że to się da naprawić jeden na drugiego zwalał ale jak bylem z reklamacja to ręce im opadały sami nie wiedzą co jest grane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładnia tam jest elektrohydrauliczna może być uszkodzony silnik -a ja bym jeszcze zrobił geometrie karoserii na płycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...