Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 vs poczciwy poldon


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie. Proponowalem to rozwiaznie jakbys potrzebowal niuni na gwalt. Jezeli by pomoglo to pewnie na chwile. Przy rozbieraniu mozesz walnac fotostory dla potomnych. Ponoc ta awaria zdarza sie czasem w A4

właśnie myślałem o fotosach ale siorka pożyczyła aparat a odda dopiero w niedziele a z telefonu to jakość może byc kiepska :frown:

a co do niuni to mam jeszcze starego poczciwego poloneza więc nie jest to aż tak pilne, chodź wrażenia z takiej przesiadki jutro mogą być ogromne :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

Ja na codzien smigam tez truckiem... po przesiadce docenisz OOOO... przyspieszenia beda jak w porsche :rotfl:

EOT

wiem już kilka razy miałem takie wrażenia :eek: (NP. po ostatniej podróży do niemiec toyotą corollą D4-D) wszystko takie lekkie, wygodne i ciche W OOOO i niunia aż sie wyrywała do przodu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh.

No ja czasem się przejadę też poldkiem tyle że ja mam odwrotne wrażenie po moim AHU to poldek przyśpiesza jak rakieta że zakrętu na II robię bokami ;)

(wreszcię 112KM robi swoje) a w poldzie ciągle zimówki :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murzyn

woj-o, 2.0 czy 1.8 abartha??

Ja kupilem trucka z 2.0, ale kompletnie sie to nie nadawalo do tej wersji - za krotka skrzynia i most. Nie powiem dzik byl straszny, ale silniczek byl sie zajechal. Zdecydowanie wolalbym abartha :twisted: pali to malusko 12-15l a moc jest nieziemska. Teraz mam poczciwe 1.6 na gazniku.... pali z 20l tak jak to trucki lubia, jedzie ledwo, ledwo (na 1 i 2 dzik, ale to 30km/h na 2 jedzie) szczegolnie doladowane.

Gdzies byl temat o kosztach utrzymania OOOO. Moje przynajmniej przez rok kosztowalo tyle co ubezpieczenie i ani grosika wiecej, poldon natomiast - skarbonka. Nie dosc ze wypija paliwka jakby mial z 300KM, to co chwile sie cos sypie- hamulce, chlodnica, gaznik, elektryka, parowniki, o blachach juz nie wspomne. Rzeż niewiniatek :evil: no ale trzeba czyms wozic materialy na budowe... hehe do A4 chyba piasku i betonu bym nie zaladowal :wink: pustaki, cement itd jezdza na codzien :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ja przeszedłem z poldkiem to szok

Ciężko wszystko wymienić, ale jedno wiem, A4 jest dla ludzi, a poldek dla materiałów :lol:

No i poldek uwielbia jak sie go pieści podczas napraw- dlatego sięcześto psuje. Nasz zrobił 180k km i padło wszyskot ;) Zaczęło się od tego że żarł ponad 20l/100(1.6GLE) tak, że na butli gazu ~50l zrobiło się nico ponad 20km w mieście. Potem, jak matce zgasł na skrzyżowaniu i odpalił od razu 'na popych' niechcący coś sie popiepszyło, i chodził na 3 tłoki, ciężko było 3 bieg wrzucic ale luzik, jak zostały na chodzie tylko 2 tłoki to na wolnych obrotach ciężko było go utrzymać :lol:. Raz długo nie chciał odpalić, zalał się a jak dostał zapłon to kolektor wydechowy rozerwało i tłumnik wurzucając m^3 spalin w ułamku sekundy wprawił kamyczki w taka prękość że rozbiły dziadkowi szybe. Najlepsza zabawa była przy rozbiórce.. Standartowo-koła alternator itp do wyjęcia przed złomowaniem, no i trzeba było podnieść, no to poldolotowy podnośnik w dziurke w popdwoziu i w góre.. tak w góre, ale tylko pogłoga poszła w góree i weszła do środka, a poldek stoi, no to podnośnik od CCCO i też w góre, no i znowu wszedł do środka, miarka sie przebrała-pożyczyłem od sąsiada wózek widłowy-tak się odkręca koła! :rotfl: Był niemiłosiernie zgnity, jakby się dało to w poldku aluminium by rdzewiało. Ciekawy tez był hamulec ręczny-w zimie działał non stop jak temp była poniżej zera grubo, wtedy ładnie szczęki przymarzały or sth i normalnie driftować można było:P Ale jedno było w poldku czego nie mam w CCCO-napęd! NA tył, boski, teraz do babci nie wyjade w zimie, a poldkiem-redukcja na 1 i w góre serca, tył dociśnie sie przez pochyłość terenu i wszędzie wyjedzie.

Tak czy siak pojedynek techniczny Audi vs. Poldek wygrywa Audi, a zawody w rozśmieszenie właściciela zdecydowanie poldek :P

[ Dodano: 09-05-2007, 19:31 ]

Ale j.....m laborke :eek: :eek: :eek:

[ Komentarz dodany przez: Iceman: 09-05-2007, 19:35 ]

kolego pochamuj te wulgaryzmy

Ok ale prawo obowiązuje wszystkich to niech już tak będzie.. fact.gif

smackbum.gif

//Hincó

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...