Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Które opony ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :decayed:

Z racji tego, że zaczyna piździec co raz bardziej postanowiłem nabyc juz opony zimowe..proszę o radę w tej kwestii.

Uwaga wybieramy tylko z niżej wymienionych :wink4:

1. Nankang - http://moto.allegro.pl/item766551628_opony_zimowe_nankang_175_65r14_okazja.html

2. Kumho - http://moto.allegro.pl/item769015492_opony_zimowe_175_65r14_kumho_175_65_14_promocja.html

3. Falken - http://moto.allegro.pl/item772842850_zimowe_opony_falken_185_60r14_82t_hs435_promocja.html

Chcę tanie opony bo..nie planuje jeździc tym autem długo, a nie chce dawac komuś w prezencie opony nówki sztuki super marki :decayed:

Widzę, że jest kupe opon typu " Grupa Michelin, grupa Pirelli " ...zdaje się że to jakiś chłam , który chciałby się podkleic do znanych koncernów?

Opublikowano

Miałem swego czasu kumho ale inny model, byłem bardzo zadowolony. Za ta cenę były bardzo dobre. Ciche i z w miare dobrym gripem.

Opublikowano
  • Autor

Też nad tym myślałem :wink4:

Tylko jaki rozmiar 185/70 czy 175/65 oczywiście R14 ( :polew: ) :decayed:

Opublikowano

Bierz Kumho, ja też kiedyś na takich jeździłem tylko że letnich i byłem zadowolony :good:

Opublikowano

dębica panie są stworzone do Twojego paździocha :polew:

Opublikowano

Też kiedyś woziłem się na Kumho i nie narzekałem...

Opublikowano

Też nad tym myślałem :wink4:

Tylko jaki rozmiar 185/70 czy 175/65 oczywiście R14 ( :polew: ) :decayed:

Zależy jakie masz felgi i do jakiego samochodu zamierzasz je założyć

Opublikowano
  • Autor

dębica panie są stworzone do Twojego paździocha :polew:

Ciekawe jaki Ty założysz do swojego Masturbashi :tongue4::decayed:

Dębice to ja pier**le na starcie :naughty:

Zależy jakie masz felgi i do jakiego samochodu zamierzasz je założyć

No przecie nie założę 14 na felgi 15 :tongue4:

Felgi stal 14. Auto to Civic Aerodick :decayed:

Opublikowano

dawaj szerokie balony :decayed: chyba że wolisz wersję ekonomiczną

Opublikowano
  • Autor

dawaj szerokie balony :decayed: chyba że wolisz wersję ekonomiczną

Zastanawiam się czy 175/65 czy 185/ 60 :naughty:

I Falkeny chyba zakupię.. tylko opinie użytkowników jakieś lewe...jedni piszą, że na mokrym chuujnia inni , że miodek i orzeszki :chytry:

Opublikowano

Taniej Cię wyjdą pewnie 175/65 ale w tym wypadku to chyba wszystko jedno.

Opublikowano
  • Autor

Taniej Cię wyjdą pewnie 175/65 ale w tym wypadku to chyba wszystko jedno.

175 są w takiej samej cenie co 185 :decayed:

Tylko czy mi się na stal pomieszczą :mysli:[br]Dopisany: Październik 13, 2009, 05:14:38 _________________________________________________Kupiłem..temat można zamknąc :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.