Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak dostac sie do zarówek w trzecim swietle stopu?


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest prosta.

Wypinasz kostkę.Odkręcasz stop od spodu tylnej półki(dwa wkręty).następnie wyciągasz stop do rączki.

Wygląda to mniej więcej tak:

a24cfafee577c3cam.jpg

Jak widzisz na obrazku są takie długie zaczepy(zatrzaski) plastikowe i wystarczy je delikatnie odgiąć i wysunąć wkład z lampkami.Następnie odkręcasz z tyłu tego wkładu bodajże 2 wkręty i masz dostęp do żarówek ( 4 szt powinny być). i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie

Musiałem wyciągnąć całą półkę, bo od spodu (do bagażnika) nie mogłem dojść.

Siedzą tam 4 żarówki 12V 5W, czy mogę wstawić tam DIODY[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 00:04 _________________________________________________malcolm25

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7891.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVANT.

Trzeba trochę pogrzebać w tylnej klapie. Wszystkiego mogę nie pamiętać ale mniej więcet leci to tak.

Otwierasz klapę, szukasz małej śrubki przy uchwycie do zamykania klapy (powinna być od dołu patrząc na zamkniętą klapę), odkręcasz ją, i wyciągasz uchwyt. Potam wyciągasz dolne poszycie (jest na wcisk) a następnie wyjmujesz od dołu plastik i lecisz do góry (też jest na zatrzaski). Acha sprawdz najpierw czy plastik nie jest przy poszyciu dolnym przykręcony wkrętami. Już widzisz trzeci stop i odkręcasz 1 śrubkę, którą jest przymocowany i wyciągasz - jest zahaczony z drugiej strony plastikowym ząbkiem. Potem ostrożnie podważasz czerwony plasticzek by dostać się do żarówek... i gotowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...