Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Problem z webastem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM POTRZEBUJE POMOCY ODNOŚNIE WEBASTA W AUDI A4 B6 2002 ROK MAM ORYGINALNE WEBASTO PRZY LEWEJ PODŁOŻNICY MAM ORYGINALNEGO PILOTA ZAKUPIŁEM DO NIEGO BATERYJKI PILOT DZIAŁA JAK GO ZAŁĄCZĘ TO ZAPALA MI SIĘ ŚWIATEŁKO W AUCIE OD ŚWIATEŁ AWARYJNYCH NA 5 SEKUND I GAŚNIE CZY OZNACZA TO JAKĄŚ AWARIĘ JAK SIĘ URUCHAMIA Z PILOTA SŁYSZAŁEM ZE SIĘ ZAŁĄCZA I GRZEJE NAJPIERW SILNIK A PÓŹNIEJ KLIMA SIĘ WŁĄCZA NA 20 STOPNI I GRZEJE ŚRODEK AUTKA COŚ SŁYSZAŁEM O PROGRAMOWANIU PILOTA ALE NIE MAM POJĘCIA JAK PROSZĘ O POMOC Z GÓRY DZIĘKI.

POZDRAWIAM. :(

proszę nie używać caps-a

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

to ja dołącze się do pytania kolegi.

czy prawdą jest ze oryginalne webasto uruchomi sie tylko wtedy gdy temperatura spadnie poniżej 0 stopni ?

Opublikowano

czy prawdą jest ze oryginalne webasto uruchomi sie tylko wtedy gdy temperatura spadnie poniżej 0 stopni ?

istotą webasto w autach osobowych jest dostarczenie komfortu ciepła,

jeden marźnie przy temp. 0 stopni, drugi przy +4,

sprawne webasto można uruchomić także w lato,

bo webasto to nic innego jak podgrzewacz płynu chłodniczego,

ciepło powstałe w wyniku spalania paliwa w komorze spalania webasto bezpośrednio ogrzewa płyn chłodniczy.

Inną sprawą jest programator webasto.

Np. nastawiam uruchomienie webasto na godz. 3.50, bo wiem, że o 4.00 będę już siedział w aucie i będzie cieplutko... :kox:.

Programator czasowy to podstawa, są też czujniki temperatury - po uzyskanej temperaturze webasto samo się wyłącza.

Opublikowano

bo webasto to nic innego jak podgrzewacz płynu chłodniczego,

Nie do końca :)

Piszesz o wersji "mokrej". Jest jeszcze "suche". Ta wersja nie grzeje płynu.

Kwestia o co komu chodzi. Czy o szybkie ciepło w aucie czy o podgrzanie silnika i troszkę dłuższe oczekiwanie na ciepło w aucie

Opublikowano

Panowie dzieki za odpowiedz.

U mnie problem z webasto wyglada następująco :

po wcisnieciu przycisku " podgrzewanie " na pilocie miga mi dioda , natomiast ze strony samochodu zero reakcji ( awaryjne i komp. pokładowy nic nie pokazuja).

Natomiast jak ustawie "AUX HEATING" czyli to o co nam chodzi :)na daną godzinę to do tego momentu na zegarach mam informacje graficzna o ogrzewaniu i wentylacji. Niestety po przekroczeniu danej godziny brak info na klimatronikach o jakimkolwiek dzialaniu tego bajeru.

Od czego zacząć szukania przyczyny takiego zachowania?

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witam

U mnie problem wygląda następująco mam tylko pilota pilot działa baterie nowe.

Z Vag-a wyskakuje błąd 1317 brak komunikacji z klimatronikiem mimo wykasowania błąd powraca.

Klimatronik działa prawidłowo tylko webasto nie startuje.

Moze ktoś wie jak rozwiązać ten problem.

Pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

naprawione :)

przeskanowanie samochodu Vagiem pomogło

miałem następujące błędy :

Control Module Part Number: 8E0 265 105 A

Component and/or Version: Standheizung Diesel 0110

Software Coding: 00011

Work Shop Code: WSC 65535

3 Faults Found:

01407 - Flame Extinguished

35-00 - -

01406 - No Flame

35-00 - -

01409 - Repeated Flame-Out

35-10 - - - Intermittent

błędy wykasowane i wszystko chodzi jak trzeba.

zastanawia mnie tylko co mogło spowodować pojawienie sie tych błędów...

Opublikowano
  • Autor

klimatronik wymieniłem i jest ta sama przyczyna moze to nie jest błąd klimatronika.

błąd 1317 błąd tablicy przyrządów moze to jest coś w liczniku.

Pomóżcie proszę.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam,

Wcześniej mi działało oryginalne Webasto (A4 1.9TDI z 2004 roku), jednak teraz po uruchomieniu zaczyna się załączać (słychać chwilkę), miga na komputerze przez chwilę (ok. 10-20 sekund) po czy koniec - nie uruchamia się. Jakie mogą być przyczyny i jak je usunąć?

Czy może to być zapowietrzenie się i paliwo nie dociera (wyłącza się dla bezpieczeństwa)? Jeśli tak to jak to sprawdzić i naprawić?

Dzięki za wszelką pomoc...

pozdrawiam,

Maciek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.