Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] AIR BAG - Problem proszę o analizę i poradę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was :siema:wszystkich .Mam od kilku miesięcy problem dotyczący kontrolki poduszki powietrznej na tablicy rozdzielczej .Co jakiś czas zapala się kilka razy był spokój po wykasowaniu błędu a teraz to już od jakiegoś czasu nie mogę wykasować.

Kiedyś była wyciągana poduszka powietrzna i sprawdzana taśma przez elektryka ale nie było nigdzie przerwy sygnału podczas kręcenia kierownicą.

Kiedyś zapaliła mi się kontrolka po opuszczeniu kierownicy w dół a innym razem po przesunięciu fotela. W fotelach też jest poduszka ale kości pod fotelem są OK. Bardzo proszę o poradę jak mógł bym sobie poradzić z tym problemem . Dziękuję i pozdro.

Zamieszczam po niżej mój błąd z VAG

Control Module Part Number: 8D0 959 655 C

Component and/or Version: Airbag 7 Audi DE2

Software Coding: 00102

Work Shop Code: WSC 06325

1 Fault Found:

01217 - Side Airbag Igniter: Driver Side (N199)

32-00 - Resistance too High

Wyczytałem że to : 1217 Zapalnik bocznej poduszki powietrznej, strona kierowcy - N199

I jeszcze jedna sprawa od jakiegoś czasu coś mi się zerwało w regulacji poduszki wychodzącej pod lędźwiami i teraz nie wychodzi w ogóle.Proszę jeszcze raz o pomoc .

Opublikowano

Sprawdz złączke pod fotelem, pewnie ona niekontaktuje.

Opublikowano
  • Autor

Witam dzięki za odowiedź , jutro sprawdzę połączenie , chociaż kiedyś ręką dotykałem tam i niby nie pomogło.Ale wiesz może jak wyciągnąć fotel, od czego się zabrać ??

Bo muszę w fotelu jedną rzecz naprawić .

Opublikowano

Kolego miałem to samo, rozepnij kostki pod fotelem. psiknij wd40 złącz i po problemie.

Opublikowano
  • Autor

Ale mam psikać kontaktem lub WD 40 na odpiętym akumulatorze ?? czy wystarczy wyłączyć zapłon ?Dziękuje

Opublikowano

Witam. Miałem ten sam problem, poruszałem kostkami pod fotelem kierowcy jednak nie zgasła kontrolka, dziś byłem na kompie u elektryka i skasował mi ten błąd kontrolka gaśnie po włączeniu zapłonu. Ot taki psikus elektryki w samochodzie.

Opublikowano

Ja to robiłem tylko na wyłączonym zapłonie, na 99% pomoże- sam błąd mówi za siebie, u mnie kostki wyglądały super a jednak wd 40 pomogło.

Opublikowano

Zamiast WD-40 zastosuj preparat typu "kontakt" :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.