Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Odcina moc, błąd kolektora ssacego!


Coldfire28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam mały problem z moja A4. Mianowicie zblizajac sie do predkosci 160km/h przy obrotak bliskich 3,5 tys samochód nie chce dalej sie rozpedzac, czuje lekkie szarpniecie i koniec nie jedzie wiecej, turbo dziala dobrze bo rozpedza dobrze, zawor sterujacy rowniez gdyz niedawno wymienialem. Z tego co wiem to turbo przechodzi w tryb awaryjny. Powiem jeszcze ze turbo nie bylo dlugo uzywane poniewaz byl zepsuty zaworek sterujacy. Po wymianie dalej lipa.

Mam jeszcze pytanie nie zwiazane z tematem, przy wlozeniu kluczyka i przekreceniu slysze 3 pikniecia a takze migajaca czerwona kontrolke z wykrzyknikiem ( (!) ) <--- cos takiego. O co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do turbo to może zapieczone kierownice :mysli:

slysze 3 pikniecia a takze migajaca czerwona kontrolke z wykrzyknikiem ( (!) ) <--- cos takiego. O co chodzi??

układ hamulcowy np mało płynu itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko jasne co do mojego audi i wykrzyknika ( (!) ) <---- zepsuta pompa ABSu, moze ktos wie gdzie naprawiaja albo gdzie kupic tanio na dolnym slasku..... Dzis jeszcze w zaworku wymienilem wtyke od napiecia bo mialem na wsowki zrobiona. Moze pomoze bo odczulem ze dynamiczniej auto sie porusza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...