Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 1.9 TDI Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audiczka z 97r

1.9 TDI 110

Klimatronic

2x el szyby

el lusterka i podgrzewane

Jak narazie doprowadzam auto do stanu idealnego:)

Trzeba wymienić rozrząd oleje filtry itd.

Ale to na dniach będzie porobione

Po zimie ładne alu i polerka:)

21.10.2009-Wymiana filtra paliwa Bosch

03.11.2009-Wymienione tarcze tylne wraz z klockami ATE i łożyska RUVILLE

Do tego nowe jażma stare miału już luz na prowadnicach

01.12.2009-Zakup kompletnego zawieszenie MS i komplet filtrów i olej

04.01.2010-Wymiana kostki stacyjki

16.01.2010-Demontaz turbiny i czyszczenie kierownic efekt bezcenny

20.02.2010-Zakup alu 17"

LVFpJ.jpg

LWuNJ.jpg

1ScL20.jpg

LXVAS.jpg

8fX89.jpg

uH_bS.jpg

Opublikowano
:good: pogratulowac nadwozia i silnika :kox: i podoba mi sie twoje podejscie najpierw rozrzad :notworthy: tak jak i ja pierwsze co zrobilem to rozrzad :cool1: nahwazniejsze :wink4: powodzenia w modach :hi:
Opublikowano

Super autko naprawde pogratulowac, duzy plus za silnik TDI bo te a4 z silnikime 1.6 takim jak moj to naprawde porażka ;) zapraszam do mnie ;)

Opublikowano
  • Autor

Rozrząd to podstawa w sumie jestem mechanikiem więc przez zimę zrobię obsługę silnika..

No i po zimie ładnie przepoleruje autko ładnom felge wstawie grill myślę wsadzić od A4 po 99r tylne światła też po liftingu:)

W miarę czasu będą modyfikacje:)

Opublikowano

Autko bardzo ładne :good: Tylko ta Twoja rejestracja bardzo mi sie źle kojarzy :(

Opublikowano

to bardzo ładna rejestracja :polew: :polew: :polew:

afn to podstawa bravo i bezawaryjnej jazdy życzę

Opublikowano

bardzo ladna! gratuluje :) ja tez dopiero co swoja kupilem, na dniach bede tez rozrzad robic, tylko musze czesci kupic:) jak to nie tajemnica, to how much? ewentualnie na PW napisz:) pozdrawiam!

Opublikowano

500 pln z robocizną płaciłem rok temu w mojej B5. kwota nie jest zawrotna

Opublikowano

mi o cene auta chodzi :) u mnie rozrzad za czesci tylko 500zl bedzie kosztowac,a robocizna 200zl.

a co do audiczki, widze ze miales problemy z autem,ze odcinalo po 3000tys obrotow , uporales sie z tym? pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Tak wymieniłem filtry i olej no i w tym filtr paliwa i powietrza wężyki od podciśnienia i zaczeło hulac:)

Ma ktoś jakąś wizje jakie fele kupić??

Opublikowano

17" od S4 :D

mam takie do opylenia:D

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wyślij foto i cene..

16" 9 cali

Narazie przymiarka zastanawiam sie czy to pasuje.

h4Z10.jpg

h57_A.jpg

h5hZ9.jpg

[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 19:45_________________________________________________Fura poszła do bielska chyba w dobre ręce miała świerzo co wymienione płyny oleje na rozrządzie przejechane zaledwie 3tys km ustawiony kąt itd

Mam nadzieje że nowy nabywca pojawi się na stronie i będzie auto chwalił:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.