Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Nie mogę otworzyć auta !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wallbash:Proszę o pomoc!

Przyjechałem do teścia rozpakowałem auto i jak zamykałem usłyszałem pyknięcie w zamku :wallbash:

Okazało się że nie mogę otworzyć audi :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mam zamek centralny ale tylko z kluczyka. jedyny działający zamek nie otwiera :wallbash:

Jestem 25km od Radomia. Może ktoś coś doradzi??

Opublikowano

kluczyki w środku czy jak?

Opublikowano
  • Autor

Kluczyki mam. Ale zamek kręci się i nie otwiera :wallbash:

Opublikowano

musiałbyś spróbować starym słynnym sposobem długi w miarę sztywny drut odchylić delikatnie drzwi i spróbować nacisnąć przycisk do otwierania/zamykania ten kolo klamki wewnętrznej. :mysli: [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 18:50_________________________________________________chociaż jak tak teraz myślę może to nie wiele dać skoro kluczyk nawet nie pomaga, ale spróbować można

Opublikowano
  • Autor

Też o tym pomyślałem podczas rozmowy butelkowej z teściem

Ewentualnie przez tylne drzwi delikatnie odchylając...

Ewentualnie dzwonił szwagier że juto podjedzie i pomoże (pracuje u seata)

Ma ktoś zdjęcie drzwi po zdjęciu poszycia????

Może jest na forum jakiś szpenio od zamków (ewentualnie od awaryjnego otwierania) który(gego moglibyście mi polecić?? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Możesz spróbować na siłe opuścić szybę kierowcy - znajomy tak zrobił, ale szczegółów nie znam.

Prowadnica może się zepsuć - dokładnie nie pamiętam jak to wygląda, ale ewentualny koszt uzywki nie powieninen być duży.

Opublikowano

bossawka Podaj maila. Nie będę pisał na forum, jak się otwiera nasze niunie. Lub skontaktuj się ze mna przez stronę w podpisie.

Opublikowano
  • Autor

:) udało się!!

Okazało się że pękło mi mocowanie cięgiełka przy kładce więc juto na zakupy do Słomczyna.

Opublikowano

:) udało się!!

Okazało się że pękło mi mocowanie cięgiełka przy kładce więc juto na zakupy do Słomczyna.

:>

Opublikowano
  • Autor

Zamków jeszcze nie kupiłem ale przyznam że krążące po necie pliki pdf z tzw wytrychami do aut w mojej b5 nie sprawdzają się. W razie czego służę pomocą gdyby ktoś miał problem podobny do mojego. Piszcie na pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.