Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jakie głośniki do b7 avanta, rozmiar, moc


lukjan666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie nabyłem b7, wszytsko ładnie pięknie tylko jeden psikus, radio blaupunkt travel pilot bleeeee..., a w miejscu głośników niskotonowych jakieś pierdziochy :(, szukałem na forum w necie i nigdzie nie moge znaleść jaki wymiar głośników na przód, byłem w jednym sklepie car audio powiedzieli ze 16,5cm, w drugim że 13cm i się już całkiem zamotałem, kupije oryginalne radyjko CONCERT II, wiec jeżeli ktoś by wrzucił jakiś link z alegro, wiadomo nie jakieś głośniki CHINA Audio, tylko herz, blaupunkt a może nawet jbl, w celu upewnienia się zapytam czy CONCERT II ma mieć 22cm? Serdecznie dziękuje za odpowiedz pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosniki na 100% przód i tył to 16cm. A dobór zalezy od tego jakiej muzyki słuchasz i ile chcesz pieniędzy wydac. I czy bedzie to podpiete po wzmacniacz czy tylko pod radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie tylko głośniki pod radio seryjne bez wzmacha, zeby tylko grało przyzwoicie, kwota to około 300zł na niskotonowce, bo gwizdki sa ok![br]Dopisany: 17 Październik 2009, 22:00_________________________________________________czy takie głośniki są warte uwagi??

http://www.allegro.pl/item771451918_blaupunkt_skoda_superb_octavia_fabia_audi_a3_a4_a6.html

I czy opłaca się wstawić głośniki w tylne drzwi?? Bedzie lepsza jakość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...