lukjan666

O lukjan666

Osiągnięcia lukjan666

Reputacja

1. czym zalać b7 2,5tdi? jakie parametry oleju no i jaki producent?
  2. jak narazie tylko głośniki pod radio seryjne bez wzmacha, zeby tylko grało przyzwoicie, kwota to około 300zł na niskotonowce, bo gwizdki sa ok![br]Dopisany: 17 Październik 2009, 22:00_________________________________________________czy takie głośniki są warte uwagi?? http://www.allegro.pl/item771451918_blaupunkt_skoda_superb_octavia_fabia_audi_a3_a4_a6.html I czy opłaca się wstawić głośniki w tylne drzwi?? Bedzie lepsza jakość??
  3. Witam, właśnie nabyłem b7, wszytsko ładnie pięknie tylko jeden psikus, radio blaupunkt travel pilot bleeeee..., a w miejscu głośników niskotonowych jakieś pierdziochy , szukałem na forum w necie i nigdzie nie moge znaleść jaki wymiar głośników na przód, byłem w jednym sklepie car audio powiedzieli ze 16,5cm, w drugim że 13cm i się już całkiem zamotałem, kupije oryginalne radyjko CONCERT II, wiec jeżeli ktoś by wrzucił jakiś link z alegro, wiadomo nie jakieś głośniki CHINA Audio, tylko herz, blaupunkt a może nawet jbl, w celu upewnienia się zapytam czy CONCERT II ma mieć 22cm? Serdecznie dziękuje za odpowiedz pozdrawiam!!
  4. Witam Wszytskich *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich