Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Prawie jak Allroad - był! jest gleba - nowe foty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szyderca :>

Opublikowano

A stoi wysoko tak jak moja kiedyś :polew: :polew:

Fajny kolorek auta tylko te szyby nie dokończone ciemnienie :naughty:

P.S. Wiesz jak się odpina twój hak?? Mam taki sam i nie dam rady go odpiąć. :mysli:

hak bym wyrzucił gdybym umiał go odpiąć, poza tym żoneczka też tym jezdzi a cofać to ona za bardzo nie umie więc raz już mi uratował zderzaczek

Jesli to ori westfalia to potrzebny jest niej specjalny kluczyk, powinien byc zamek po prawej stronie haka, wglab autka. Przekrecamy zamek i wyjmujemy hak, jesli chcemy zalozyc, przekrecamy w druga strone, wkladamy i blokujemy kluczykiem. Sam sie nad tym zastanawialem przez dluzsza chwile :) Co do kluczyka... bo tak patrze przy kluczach i nie widze zadnego dodatkowego... nie pamietam ale moze tam wchodzi ori kluczyk. Sprawdze w wolnej chwili.

Kluczyk jest malutki. Wygląda jak by wystawało kawałem metalu z kapsla po wódce :naughty: u mnie jest włożony w styropianie przy zapasie. Początkowo to miałem taki problem że miałem zapchany zamek w haku i nie dałem rady wsadzić tego kluczyka. Po kilkakrotnym przesmarowaniu zamka jakoś mi się udało go włożyć lecz jest problem ż przekręceniem go i nie byłem pewien czy się on w ogóle przekręcać powinien. Teraz już mniej więcej wiem co i jak więc tylko działać. :naughty:

Opublikowano

Napewno ma sie przekrecac o 90 stopni.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja bym Ci jeszcze proponował kolego polerkę wydechu, wtedy fajnie by wyglądał z tym chromem na klapie :cool1:

Opublikowano

dobra znajoma furka ze słuszną skrzynią :good:

Biszkopt pochytaj garaż to ją dopieścimy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w gotowości są już wypolerowane relingi bez środkowej stopki, zobaczymy jak to będzie wyglądać :evil:

...i sprężynki H&R -35, tylko czekam aż sie troche ociepli

Opublikowano

relingi, hak out i sprężynki... roboty na kilka godzin i będzie :naughty:

Opublikowano

Całkiem fajny avancik :good: Działaj jak sie tylko ociepli bo jak dla mnie zmierzasz w dobrym kierunku :) Widze, że będziesz zakładał chyba takie springi jak są już u mnie :naughty:

Powodzonka bo już jest naprawdę dobrze :cool1:

Opublikowano

super,fajny kolorek i alusy... :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

masz przepiekny samochod... zapozycze kilka rozwiazan w swojej a4 b5 avant... zdjecia za jakis czas pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor

masz przepiekny samochod... zapozycze kilka rozwiazan w swojej a4 b5 avant... zdjecia za jakis czas pozdrawiam :)

poczekaj jak wrzuce foty na alu S6 i zawiasie HR + polerowane relingi :naughty:

...tylko autko porządnie umyje :wink4:

Opublikowano

poczekaj jak wrzuce foty na alu S6 i zawiasie HR + polerowane relingi :naughty:

To delikatnie powinien Ci się temat tego wątku zmienić :decayed: Felga to Avus? Czy coś innego? :)

Opublikowano
  • Autor

zmienie temat ja wrzuce foty :kox: , a felgi to speedline

Opublikowano

Musi wygladac szykownie :D gdzie mozna dostac takie relingi? tez mnie takie interesuja, ale wszedzie sa tylko czarne... Nie chcesz sprzedac alu ktore masz obecnie na zdjeciach?

Opublikowano
  • Autor

Musi wygladac szykownie :D gdzie mozna dostac takie relingi? tez mnie takie interesuja, ale wszedzie sa tylko czarne... Nie chcesz sprzedac alu ktore masz obecnie na zdjeciach?

te alu już poszły do żyda niestety a moje relingi kolego też kiedyś były czarne - zainwestowałem pare groszy w chemie i teraz można sie w nich przeglądać :wink4:

Opublikowano

dobry kierunek Biszkopt :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

filmiki w 1 poście, foty bedą jak fure wypastuje :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawie ciekawie... ciekawa kreska będzie :)

Opublikowano

piszesz o chromowanych relingach, ale śladu po nich nie ma..., jestem ciekawy, jak to wygląda.

Dla mnie powinieneś założyć ramki na zegary FK automotive i rygielki od superb ;) (chrom)

aukcja do rygielkow http://www.allegro.pl/item995526449_oryginalne_rygle_chromowane_vw_skoda_seat_2szt.html

polecam, bo sam takie mam :] dzięki nim zawsze widzę różnicę czy auto jest zamknięte , nie muszę patrzeć po kierunkowskazach :)

BTW. allroad mogłoby być, jakby była felga z dużym ET i Quattro :]

Opublikowano

piszesz o chromowanych relingach, ale śladu po nich nie ma..., jestem ciekawy, jak to wygląda.

Dla mnie powinieneś założyć... ...rygielki od superb ;) (chrom)

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.