Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Problem z pomką od centralnego a4 96rok 1.9tdi


buczek1313

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam duży problem ponieważ doznałem wypadku gdzie pompka została zalana i spaliła się z wtyczkami kupiłem nową ale okazuje się że różni się jedną literką i dokupiłem wtyczki ale przewodów miałem 8 a zrobiło się 10 na jednej wtyczce dochodzę do tego że to jest wina że tamto auto miało 4 el. szyby ja mam 2. potrzebuje schematu jak to podłączyć koledzy pomóżcie pompka ma numer 8L0 862 257 K a stara 8L0 862 257 E

Postaram się odwdzięczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie:( myśle że wygląda to tak że pompa nowa jest pod 4 el. szyby a stara na 2 i kolory przewodów inne nie moge do tego dojść bez schematu albo jakiś pomysł.

Moge Ci sprzedać starą pompe tylko elektronika sie spaliła tzn cała kość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje ten grafitowy wirnik, jeśli masz w jakimś niezłym stanie to zaproponuj cenę

Co do twojego problemu do potrzebuje jeszcze troszke czasu

[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 10:31_________________________________________________Zrób zdjęcia Twoich wtyczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponuj swoją cene 100zł pasuje? jeżeli jesteś z wawy to jeszcze Ci go podrzuce[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 20:31_________________________________________________NIe pomogło niestety potrzebuje schematu 3 kostek z 2 mogeli tzn chodzi o kolory i kolejność wtyczek jeżeli ktoś sie na tymś dobrze zna to może pomorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...