Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Skrzypienie we wnętrzu po wymianie szyby - problem


sokram

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Niedawno wymienilem szybke w audi w zakladzie trudniacym sie takimi zabiegami. Od tego czasu gdy w aucie jest cieplej np. 21 stopni to skrzypi mi na podszybiu (deska rozdzielcza pod szyba przednia). Tak jakby byla tam jakas pianka, styropian. Dzwonilem do goscia ktory mi szybke wymienial i powiedzial mi ze tak moze byc dopoki sie pianka/klej na podszybiu nie wytrze. Spotkal sie ktos z was z takim przypadkiem?Nie wiem czy gosciu spartolil mi wymiane szyby czy tak mam narazie jezdzic z odglosem trzeszczacego styropianu...

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem szybe 2 razy (raz w ramach reklamacji, szyba miała skaze) i nigdy nic mi nie skrzypiało. Zresztą klej schnie max 24h. Szybę układa się na gumowych dystansach, żeby nie opierała się o karoserię. Proponuję, zobacz jak panowie poskładali podszybie, ale to pod maską. Może tam skrzypią plastyki. Pomiędzy szybą, a końcem deski rozdzielczej powinna być szczelinka, mała, wpadł mi tam kiedyś bilet z parkomatu. Jeżeli nie ma, to szyba opiera się o deskę - robota źle wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...