Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Problem ze sprężynami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy sprężyny o nacisku Weight Range = 7 będą dobre do silnika 2.0TDI (B7 avant, FWD)

Przednie sprężyny mają kolory: biały, zielony

Tylne sprężyny mają kolory: niebieski,niebieski,szary

I czy wogle to są spręzyny do FWD czy do quattro?

Chce oczywiście obniżyć auto i poprawić własności jezdne

Opublikowano

Na tył powinny być sprężyny troszke sztywniejsze do Avanta niż te co podałeś, one są najprawdopodobniej z sedana.

Opublikowano

Kupujesz ORI ? Lepiej Eibacha albo Teina wsadzić, mają lepszą charakterystykę :)

Opublikowano
  • Autor

nie wiem co mam zrobic...

http://allegro.pl/item789330441_amortyzatory_audi_a4_2_0_tdi_s_line.html

dzownilem do kolesia.. mowi ze na pewno od kombi 2.0tdi

cena wydaje sie byc dobra (tym bardziej jesli taki przebieg auta)

Opublikowano

Dam sobie łeb urwać, że nie są po 12000, raczej po 120000, ja swoje zdejmowałem po 120000 dokładnie tak były usyfione, na pewno i tak Karcherem je mył. Cena podejrzanie niska, be carefull !

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem... ze trzeba uwazac.. cena faktcznie niska, ale czasami moga trafic sie okazje... data produkcji na amorach to luty 2008r. wiec w sumie mogą mięc te 120tys albo i 12tys.. roznie to moze byc... ... mi tylko chodzi zeby ktos potwierdzil ze autko mi ladnie siadzie i bedzie tak jak powinno :)

Opublikowano

nie wiem co mam zrobic...

http://allegro.pl/item789330441_amortyzatory_audi_a4_2_0_tdi_s_line.html

dzownilem do kolesia.. mowi ze na pewno od kombi 2.0tdi

cena wydaje sie byc dobra (tym bardziej jesli taki przebieg auta)

kupuj [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 19:35_________________________________________________nigdy nie będzie w 100 procentach pewności
Opublikowano
  • Autor

pewnosci jesli chodzi o przebieg to wiem ze nie bedzie.. ale chodzi mi o to czy auto rowno sie obniży i bedzie wszyszstko okey

Opublikowano

pewnosci jesli chodzi o przebieg to wiem ze nie bedzie.. ale chodzi mi o to czy auto rowno sie obniży i bedzie wszyszstko okey

Tak jak prawdziwy S-line [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 19:42_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_oznaczenie_sprezyn_i_amortyzatorow-t66166.0.html
Opublikowano
  • Autor

tak.. wiem o tej tabeli.. i wlasnie z niej odczytalem WEIGHT RANGE = 7... tylko nie wiem czy 7 powinna byc dla KOMBI z silnikiem 2.0TDI czy moze np 10tka ? takich informacji na forum nie moge znaleźć ;p

Opublikowano

odpowiedziałem na gg

Opublikowano
  • Autor

niestety nie otrzymalem wiadomosci od ciebie na gg ;/

Opublikowano

W 2007 były już B8 - dziwne, bo B7 kończyły się w 2007 i ktoś miał w starszym aucie amorki rok nowsze :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tez mnie to zastanawia... i nie wiem jak odpowiedziec sobie na to pytanie hehe :no:

PS. chyba można znaleźć roczniki 2008, są to wersje z USA

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.